2733
2734
عنوان

نگذاشت شاغل بشم، الان اونقدر سخت هست برام با بچه ی کوچیک

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 35 پست
الهی بمیره مهریم اونقدر بالاست همه اموالش ام بگیرم مهریم نصف هم نمیشه انشالله بگن مرده

خب الان درخواست مهریه بده بدون درخواست طلاق 

اگه اموال و اینا به اسمش معرفی کن. مهریه تو بگیر فقط بی سر و صدا بزار سر جاش بشینه، یا آدم میشه یا حقتو میگیری میری

الهی بمیره مهریم اونقدر بالاست همه اموالش ام بگیرم مهریم نصف هم نمیشه انشالله بگن مرده

دقیقا صبح به مامانم گفتم ای کاش شوهرم بمیره ناراحت میشه که آرزوی مرگ نکن خبر نداره علاوه بر خودم به مامانمم فحش هرزگی داده

فقط خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه جیزی واسع از دست دادن نداری ،به جشم پدر بچه هات نگاه کن بهش تا یه خورده بچه هات بزرگ شن از آب و ...

همش میگم بخودم

اماواقعا خیلی سخته

چقدر قول داده بود

اونقدر قسم خورد قبلا

گفت من پدرم بمیره اگه با این باشم

دختره سه بار زنگ زد  حالش رو پرسبد

بخدا سخت تر ازسخته

2731
دقیقا صبح به مامانم گفتم ای کاش شوهرم بمیره ناراحت میشه که آرزوی مرگ نکن خبر نداره علاوه بر خودم به ...

ببخشید به مادر خودش گفته

من ببلا دلم نمی اومد

امروز سوختم به معنای واقعی سوختممم

آرزو مرگشو کردم

2740
😔😔 واقعا مردا هار شدن بیخیال عزیزم اکثرن یه پخ ان 

😔 من اونقدر سختمه الان بعد از هشت نه سال برم تو اجتماع چی بگم

انگار سبمهام را با جامعه قطع کردند

اما باید برم

این بغض اگر بزاره

چقدر شاد و پرانرژی بودم

الهی شوهرم بمیره

که بمن این حس را داد

گلوم ورم میکنه هروقت اینجور رفتارها را میبینم

ببخشید به مادر خودش گفته من ببلا دلم نمی اومد امروز سوختم به معنای واقعی سوختممم آرزو مرگشو کردم

نه به مادر من...پدرمم تازه فهمیدیم مغزش داره کوچیک میشه بهم گفت بابات چون آلزایمر گرفته نمیتونه مامانتو راضی کنه وبهش تهمت هرزگی زدانشاالله زودتر بمیرند

فقط خدا
😔 من اونقدر سختمه الان بعد از هشت نه سال برم تو اجتماع چی بگم انگار سبمهام را با جامعه قطع کردند ...

ولش کن بذار بره دنبال همون هرزه ها همون بهتر ولت کنه وتو با بچه هات راحتتر طلاق میگیری و مستقل میشی

فقط خدا
ولش کن بذار بره دنبال همون هرزه ها همون بهتر ولت کنه وتو با بچه هات راحتتر طلاق میگیری و مستقل میشی

وقتی آدم خونه نداره درامد نداره که بدتر میشه

نه الهی بمیره

اینجوری من حقوقش را میگیرم ماشینشم سوار میشم، او خونش خوشحال زندگی میکنم

2706