2733
2734

اگر مستقل بودم حتما جدا میشدم

ای خدا

آرزوی مرگ میکنم براش،

آدم اینقدر کثیف روزگار بخودش ندیده،

مرگ شوهرم آرزومه ای خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسرم مه نزدیک ده شب میاد شش صبخ میره مادر ام شهرما نیستند

تو خونه ببین چه کاری از دستت برمیاد 

یکی میشناسم کراتین مو کار میکنه تو خونه یک اتاق مخصوص کار کنار گذاشته و خیلی کارهای دیگع میتونی بکنی

مگه چکار کرده آرزوی مرگشو داری ،عزیزم آرزوی مرگ واسه کسی یه شبه تو ذهن آدم نمیاد قطعا باید سالها عذا ...

باز با همکارش ارتباط کرفته

قبلا جای دیگه عاشق یکی بود اومد ازونجا بیرون

الان این هفته مریض بود دختره سه بار زنگ زد

احوالپرسی

بعد سرچ لپ تاپش با آیدی ایمیلش هست

رفتم ظهر دیدم

رفته برای اون چیزی سفارش داده

اول نمیدونستم مال کیه

ینی داغونم الان

گفت برای شخص اون نیست، فک کرده من هنوز احمق ام

اون خانوم یه حای دیگه ساختمونه

رفته برای اتاقش وسیله سرچ کرده

سفارش داده

اصلا ربطی به همسر من و شغلش نداره

بدترین حال دنیا را دارم از ظهر

مال منم نه میزاره مستقل شم نه خودش وضعش خوبه همیشه بدهکاره الان پول میگم میگه ندارم نمیدم همینه که ه ...

عزیزم برای اینکه بی عرضه ان 

یا عیب و ایراد دیگه دارن میترسن زن پول دربیاره ولشون کنه،

باز روز ازنو روزی از نو😔 اینجا نبود دردم رو به کی میگغتم فشارم باز رفته بالا، واقعا مردم پسرهاشو ...

دیگه جیزی واسع از دست دادن نداری ،به جشم پدر بچه هات نگاه کن بهش تا یه خورده بچه هات بزرگ شن از آب و گل در بیان بتونی یه کاری کنی مستقل شی 

2706