2737
2739
عنوان

طلا بخرم یا منتظر بمونم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 50 پست
ن قابل اتکا هم نیست فقط پیش بینی هست  طلا کلا هر چه بیشتر بگذره فروشش بیشتر سود میده ولی در کل ...

فعلا بین طلا و ماشین دودلم ۸۰ نقد دارم و ۸۰ هم النگو باید بفروشم 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
نمیدونم که از یه طرف ماشین میخام از به طرف فعلا رو ماشین دودلم میگم پول فعلا بی ارزش نشع

صدرصد ماشین خیلی بهتره....طلا سود فروشنده مالیات و اجرت میگیره کلی پولت می‌ره... تازه موقع فروش طلا فروشه از قیمت تابلو خیلی پایین تر ور میداره.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

زیاد از بازار ماشین سر در نمیارم ولی دو برابر نمیشه قیمت ماشینت تا اون موقع اما طلا دلیل داره و سیاس ...

آها خیلی ممنون گلی 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
صدرصد ماشین خیلی بهتره....طلا سود فروشنده مالیات و اجرت میگیره کلی پولت می‌ره... تازه موقع فروش طلا ...

درسته :) آخه فعلا رو ماشین دودلم از طرفی گواهی نامم تازه اومده سه ماه اول نمیتونم برونم قانونه جدیده میگم ۸۰ نقد دارم میترسم بی ارزش بشه تا سه ماه 

2731
فعلا بین طلا و ماشین دودلم ۸۰ نقد دارم و ۸۰ هم النگو باید بفروشم

برای شما فکر کنم خرید ماشین اولویت و بیشتر نیازه و اگه طلا هم میخری به قصد سرمایه گذاری نیست و بلند مدت نگهش نمیداری پس همون ماشین بخر فرق چندانی نمیکنه حالا باز خودت پرس و جو کن و فکر کن 

پول نقد نمونه خیلی بهتره و برده 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
سه و سیصد هست الان درسته؟ نگا بخدا همین الان برم مغازه میگه چهار رو هم رد کرده اونقدر من بدشانسم،🥲

این جوری هی نگو که بدشانسی .منم طلا گرمی ۱۲۰۰شد خریدم بعد شد۹۰۰همه گفتن دیدی گفتیم نخر اهمیت ندادم چون میدونستم پولم می‌ره وبازم گرون میشه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2740
برای شما فکر کنم خرید ماشین اولویت و بیشتر نیازه و اگه طلا هم میخری به قصد سرمایه گذاری نیست و بلند ...

از تاپیک هام میگید ماشین مهم تره ؟

برو ماشین بخر بنداز گوشه پارکینک هیچ موقع از قیمتش نمیفته

والا میگن استهلاک و اینا از ارزش ماشین کم می‌کنه .‌‌احتمال تصادف و اینا 

از تاپیک هام میگید ماشین مهم تره ؟

ن گلم من چک نمیکنم از دودلی و گفتنت تو همین تاپیک حدس زدم 😊

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

شما ماشین میخایی ماشین بخر.

ماشین هم داره گرون میشه اونم سوده 

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
عزیزم شاید شهریور نیازم شد و خاستم بفروشم ماشین بخرم ولی چون هنوز رو ماشین دو دلم میگم طلا بخرم

ماشین خوبه ولی طلا بهتره به خدا ما اگه پارسال به جای ماشین طلا میخریدم الان کلی سود کرده بودیم هر روز هم جای پارک دعواست اعصاب برام نمونده

2706