2733
2734
عنوان

خانومای مذهبی بیاید لطفا...

137 بازدید | 21 پست

ختم،چله،نماز،ذکر هرچی که بلدید بگید میخام انجام بدم 

هرکی بگه براش صلوات میفرستم 

بخدا می‌دونم خستتون کردم

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه برای حاجات میخوای بخونی چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بخون ،عالیه ،حدیث کسا هم خیلی خوبه با ختم قرآن ،البته اینم بگم شرط برآورده شدن هر حاجتی اینه که ترک گناه کنی و نمازاتم سروقت بشه و نماز صبحت هم قضا نشه ،بعضیا اصلا واجبات رو رعایت نمیکنن بعد میگن حاجت نمیگیریم

اگه برای حاجات میخوای بخونی چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بخون ،عالیه ،حدیث کسا هم خیلی خو ...

همه اینارو که گفتی گرفتم چله ی حق شناسی دادم نایب برام خوند

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2740
همه اینارو که گفتی گرفتم چله ی حق شناسی دادم نایب برام خوند

عالیه از نظرم اگه واقعا مراعات کنی و ترک گناه کنی و واجباتت رو انجام بدی از هر دعایی حاجت میگیری ،من این رو خودم تجربه کردم ،علت برآورده نشدن حاجاتمون گناهامونه ،حتی اگه کوچیک باشه ممکنه مانع اجابت دعا بشه 

عالیه از نظرم اگه واقعا مراعات کنی و ترک گناه کنی و واجباتت رو انجام بدی از هر دعایی حاجت میگیری ،من ...

ولی من میگم تا خدانخوادو وقتش نباشه زمینا به اسمون بدوزیدبانذروچله ودعا فایده نداره 

وَ دَلـِت مَرگـْ بِخواهَد وَ مَرگـْ هِـی ناز کُنَد:)🖤

۱۲۴هزار صلوات به نیت ۱۲۴هزار پیامبر

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
2706