2733
2734
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم قبلا زن داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 32482 بازدید | 371 پست
خب نگفتی اولی را قبل ازدواج با شما طلاق داده؟ اگر داده که دبگه ابن موضوعی نیست که بخواد الان مهم با ...

نه ببینید من فقط امروز رفتم ثبت احوال و گفتم شناسنامه شوهرم قبلا مادرش گفته جوهر ریخته روش المثنی میخواد ,برای عقد ,حالا خودم یچیزی یه گره ای تو دلمه  احساس میکنم دروغی این بین هست گفت اگه عقد و نامزد باشه حذفش میکنن اگر زنش باشه نه مادرم اصرار کرد گفت یه نگاهی بکنی میشه اونم اسمشو ازم خواست ,منم گفتم  بعدپوزخند زد گفت تو مگه نمبشناختیش,مگه فامیل نبود ,و گفت من دیگه چیزی نمبگم نامه دادگاه رو بیار تا بقیشو برات بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ببینید من فقط امروز رفتم ثبت احوال و گفتم شناسنامه شوهرم قبلا مادرش گفته جوهر ریخته روش المثنی می ...

گلم هنوز چیزی مشخص نیست ....ولی اینکه همسرت ادم مناسبی تیست بحثش جداست 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب نگفتی اولی را قبل ازدواج با شما طلاق داده؟ اگر داده که دبگه ابن موضوعی نیست که بخواد الان مهم با ...

خب من نمیدونم که دارتش یا هنوز نمیدونم چی بوده ,و چی شده ,بهم گفتن برو از دادگاه نامه بیار بهت میگم

اگه دیگه حسی به شوهرت نداری همون جدا شی بهتره. ولی بدون که راه سختی در پیش داری. حتما باید یه وکیل خ ...

حسی بهم نداره و نداشته اینهمه سال تما م ناراحتیام توی تاپبکام هست ,و چقدر فشار روحی بهم اورده اما اینموقع که من فهمیدم موقعیت بدی بود  چون ,مادرش مرده ,و میترسم بلایی سر خودش بیاره

گلم هنوز چیزی مشخص نیست ....ولی اینکه همسرت ادم مناسبی تیست بحثش جداست 

چیزی مشخص نیست و من خیلی زجر میکشم اگر باهامم خوب بود  بازم حرفی نداشتم ,و مادرش که این بلارو سر من اورد ,و من خودم توی زندگی کم مشکلات نداستم ,که اینم بهش اضافه شد ,

چیزی مشخص نیست و من خیلی زجر میکشم اگر باهامم خوب بود  بازم حرفی نداشتم ,و مادرش که این بلارو س ...

حاا بهش بگو ببین چی میگه اگر قصدت حداییه چراغ خاموش عمل کن‌والا بهش بگو

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
حسی بهم نداره و نداشته اینهمه سال تما م ناراحتیام توی تاپبکام هست ,و چقدر فشار روحی بهم اورده اما ای ...

عه چه بد. پس فعلا دست نگه دار تا وضعیت روحیش بهتر بشه. تا وقتی که بتونی قضیه رو بهش بگی برو با وکیل صحبت کن ببین نظر وکیل چیه. چون طلاق پروسه زمان بریه.

بچه ها  حالا ی سوال  ادم باید کجا بره تحقیق ؟؟ چطوری تحقیق کنه ک واقعی باشه و ...

توی ثبت احوال ,من فقط رفتم یه سوال ساده کردم و کارمند ثبت احوال یه اشاره کوچیک کرد و گفت ,برو از دادگاه نامه بیار تا بقیشو برات بگم و صداشو در نیار که من گفتم  چون برام دردسر میشه

چطور فهمیدی

رفتم ثبت احوال بخدا دوسه یال پیشم خواستم برم نرفتم مثل یه ادم خنگ دست دست کردم مادرم گفت بیا بریم ,بخدا چون دیروز خیلی اذیتم کرد  مادرم گفت این پسر یچیزیش هست ,من تو رو میبینم خیلی باهاش خوبی اون باتو رو راست نیست 

حاا بهش بگو ببین چی میگه اگر قصدت حداییه چراغ خاموش عمل کن‌والا بهش بگو

نه یه خواهر داره که بدجوری دنبال زندگی من بود بیچارم کردن ,از همه لحاظ  بلا سرم اوردن حالا اون همه عمر عزیزمو کی برام جبرا کنه که پای این تلف شد ,

باخواهرمنم همینکارو کردن خواهرم طلاق گرفت بعد که فهمید

کاش من زودتر میفهمیدم هفت سال عمر کمی نیست و مادرش این بلارو سرمن اورد و بیچارم کرد ,هفت ساله یه بازار منو نبرده ,هفت ساله هیییی چی بگم  سر شدم ,بخدا شدم ۳۲ سال از سن ۲۴ ۲۵ من دارم عذاب میکشم

والا منم همسر دومشم  حتی خودشم نمیگفت فامیلهاش هزار بار تو روم اوردن که تو زن دومشی....

چکار کردی ؟ زنش شدی ؟ زن اولش چی شد؟

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
2706