2733
2734
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم قبلا زن داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 32428 بازدید | 371 پست
بخدا من نمیخوام کسیو قضاوت کنم اما ,یه عالمه خون بالا اورده بود , و درجا مرده بود و من باهاش حرف نم ...

اینقدر بدم میاد از این پرسنل مسخره دادگاه ها فقط میگن طلاق نگیرین بابا طرف باید بدونه با کی داره زندگی میکنه

تمام تلاششون اینه که آمار طلاق پایین نگه دارن 

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

من خودم ۴ سال پیش محل کارم به مشکل خوردم رفتم شکایت کنم تا وارد دادگستری شدم فکر کردن برا طلاق اومدم مثل چی پاچه میگرفتن به هر کدوم میگفتم من واسه کارم اومدم احمقا به شما چه....

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من توی اون سامانه رفتم و دیدم که نوشته از سال ۹۲ به بعد ,این اطلاعات نوشته شده ,و فقط اسم من بودتوی ...

ببین عزیزم من شوهرم سال 80طلاق داده بود بخدا به پیر ب پیغمبر میگن دفترخونه مگه سوسابقه اس ک پاک بشه تاابد میمونه و دفتر ازداج و طلاق بهش دسترسی داره الان میخاستم از عقدنامه ام عکس بفرستم که ببینی ولی متاسفانه اطلاعات خصوصی پاک نمیشه هرکار کردم 

نمیدونم تو عکس واضحه یا نه اما تاریخ طلاقش 28/10/81 هس که همونطور که میبینی از دفترخونه بهمون اطلاع دادن حتا با وج اینک نمیخاستیم بابام بفهمه اما دفترخونه گفت نمیشه و پیگرد قانونی داره بااین کشوهر شناسنامشو عوض کرده بود و سفید بود 

2731
اینقدر بدم میاد از این پرسنل مسخره دادگاه ها فقط میگن طلاق نگیرین بابا طرف باید بدونه با کی داره زند ...

بخدا امروز رفتم توی یه دادگاه دیگه فرستادنم که گفت من نمیتونم همینطوری برات نامه بدم  وفقط در یه صورت اونم شکایته و اگرم شکایتش منی میفهمه میارنش ,و من گفتم خواهر خودتون باشه ,قبول میکنید گفت اصلا این حساب نمیشه ,زن دیگه قبل داشته ,گفتم شاید بچه داشته باشه ,شما دلتون میخواد من الان از یه ادم بچه داربشم که معلوم نیست کیه ,و اون بچه هم بیچاره میشه ,گفت حالا تا شنبه من یه پرس و جو برات  میکنم ببینم چی میشه

نمیدونم تو عکس واضحه یا نه اما تاریخ طلاقش 28/10/81 هس که همونطور که میبینی از دفترخونه بهمون اطلاع ...

تا این حد هم اگاهم میکنی هم خودش خیلیه عزیزم ,ولی بنظرت من برم دفتر خانه های شهر خودم  برام میارن بالا سابقشو ,یا اینکه اگر توی شهر دیگه بجز شهر خودم عقد کرده فقط تو دفتر خانه اونجا معلومه?

من خودم ۴ سال پیش محل کارم به مشکل خوردم رفتم شکایت کنم تا وارد دادگستری شدم فکر کردن برا طلاق اومدم ...

اره منم امروز گفتم طلاق ازش نمیگیرم ,فقط میخوام بدونم کیه اون زنه هنوز هست یا نه ,

اره منم امروز گفتم طلاق ازش نمیگیرم ,فقط میخوام بدونم کیه اون زنه هنوز هست یا نه ,

خوب گفتی همون با زبون و جاب دلسوزیشون بگو واقعیت بگن تاکیدم کن بگو به مرگ شماها دنبال طلاق نیستم 😒

خوب گفتی همون با زبون و جاب دلسوزیشون بگو واقعیت بگن تاکیدم کن بگو به مرگ شماها دنبال طلاق نیستم 😒

اره گفتم من طلاق نمیخوام و فقط میخوام بدونم چی بوده و چی شده ومیخوام بدونم اصلا نکنه فقط پای یه زن درمیون نباشه ,و میترسم گفت تو چکار داری بهش الان که با توئه ,گفتم من الان دلم همش اشوب و ناراحته که نمیتونم زندگی کنم اما اگر حقیقتو  بدونم اونوقت یا قبول میکنم یا میرم ,ولی دروغ روی دروغ بده و