2737
2734
عنوان

عینکک

186 بازدید | 24 پست

بچه ها من مامانم دکتر بهش میگ عمل نکن و عینک بزن فعلا و نمیذاره عمل کنه نمیدونم چرا😐 

مامانم با عینک خیلی اذیته و همش باید به چشمش باشه جوری که بدون عینک اصلا نمیتونه راه بره 

و عمل کنه خیلی راحت میشه

خوب کسی رو عمل میکنن که شماره چشش ثابت بشه

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب از مامان منم ثابت  و مدام تحت پزشک

مثلا من هر شش ماه ۰.۲۵ نمره عینکم میره بالا یعنی ضعیف میشه ایشونم اینجورین که شماره ثابت نیست در ضمن باید چشم یکم بیشتر ضعیف باشه تا عمل بشه

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                       تو تایپک های مربوط به عینک تگم کنید🥲😃
2740
مثلا من هر شش ماه ۰.۲۵ نمره عینکم میره بالا یعنی ضعیف میشه ایشونم اینجورین که شماره ثابت نیست در ضمن ...

از مامانم خیلی ضعیفه اوایل میتونست یکم نوشته ها رو بخونه الان همونم بدون عینک نمیتونه بخونه باید بزنه

از مامانم خیلی ضعیفه اوایل میتونست یکم نوشته ها رو بخونه الان همونم بدون عینک نمیتونه بخونه باید بزن ...

شماره چشش چنده؟ منم اینجورم

چرا ربط داره بالای ۴۰ عمل نمیکنن . و اینکه شماره چسمشون اگر در حد نیم و اینا باشه هم عمل نمیکنن .

جدیی؟ چرا بالای ۴۰ عمل نمیکنن؟ اخه مامانم ۲ سال عینکی شوه از قبلش اوکی بود

2706