2752
2734
عنوان

عینکک

186 بازدید | 24 پست

بچه ها من مامانم دکتر بهش میگ عمل نکن و عینک بزن فعلا و نمیذاره عمل کنه نمیدونم چرا😐 

مامانم با عینک خیلی اذیته و همش باید به چشمش باشه جوری که بدون عینک اصلا نمیتونه راه بره 

و عمل کنه خیلی راحت میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب از مامان منم ثابت  و مدام تحت پزشک

مثلا من هر شش ماه ۰.۲۵ نمره عینکم میره بالا یعنی ضعیف میشه ایشونم اینجورین که شماره ثابت نیست در ضمن باید چشم یکم بیشتر ضعیف باشه تا عمل بشه

مثلا من هر شش ماه ۰.۲۵ نمره عینکم میره بالا یعنی ضعیف میشه ایشونم اینجورین که شماره ثابت نیست در ضمن ...

از مامانم خیلی ضعیفه اوایل میتونست یکم نوشته ها رو بخونه الان همونم بدون عینک نمیتونه بخونه باید بزنه

چرا ربط داره بالای ۴۰ عمل نمیکنن . و اینکه شماره چسمشون اگر در حد نیم و اینا باشه هم عمل نمیکنن .

جدیی؟ چرا بالای ۴۰ عمل نمیکنن؟ اخه مامانم ۲ سال عینکی شوه از قبلش اوکی بود

2706