2733
2734
عنوان

اونایی که امسال آزمون آموزگاری قبول شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 120 پست
اخه عمومیاش یکی بود دیگه با آموزگاری اونا خیلی راحت بود بیشتریاشو زدم ولی تخصصیا نه دیگه اونم نخونده ...

خب همیشه این تخصصیان که سرنوشت و امتیازت رو با رقبا تعیین می کنه

سطح سوالها متوسط بود

نه زیاد ساده بود نه زیاد پیچیده

به حکمتش دل بسپار😊
ولی من اگر قبول میشدم حتما دو تومن میدادم برای موفقیت باید یکم هزینه کرد تو که زحمتشو کشیدی هزینه ام ...

نمی دونم چرا مثل قبل انگیزه ندارم برای آموزگاری

اون موقع که قبول نشده بودم دوست داشتم قبول شم الان که قبول شدم میگم نکنه از پسش برنیام نکنه با بچه های کوچیک اذیت شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه زیاد بودن ،چطوری تونستی همشون رو بخونی؟

همشو نخوندم ۵ تارو حذف کردم بقیشو روزی ۱۶ ساعت درس خوندم یک ماه 

و فقط بی تجربگیم باعث شد قبول نشم چون رو درسایی که حسابی وقت گذاشتم سوال ازش کم اومد برعکس اونی که مرور نکردم کلی سوال ازش بود 

من هم بد شانسی اوردم هم بی تجربگی کردم 

من قانون و ایین نامه مدارس و تربیت سازندگی رو خورده بودم ولی رو هم ۵تا سوالم ازشون نیومد 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خوب جواب دادی؟ از نظر تو راحت بود؟

واقعا نمیتون بگم خوب بود یا نه

چون وضعیت رقیب ها مشخص نمی کنه شاید سطحشون بالاتر یا بهتر از من جواب دادن

سطحش متوسط بود نه سخت نه راحت

به حکمتش دل بسپار😊
2731
من تعلیم و تربیت و اسناد رو گند زدم. فنون روان درمانگرو هم نخونده بودم نزدم

خوبه نخوندی نزدی

من خونده بودم طمع کردم زدم که فکر کنم درست نزده باشم

اسناد پیچیده بود سوالاش

به حکمتش دل بسپار😊
نمی دونم چرا مثل قبل انگیزه ندارم برای آموزگاری اون موقع که قبول نشده بودم دوست داشتم قبول شم الان ...

به نظرم یکم دیگه به خودت سختی بده و سعی کن قبول شی کلی ادمن که دوست دارن جات باشن اگر قبول شدی سعی کن موفق شی 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
واقعا نمیتون بگم خوب بود یا نه چون وضعیت رقیب ها مشخص نمی کنه شاید سطحشون بالاتر یا بهتر از من جواب ...

من رفتم چک کردم ، سوالایی که درست یا غلط زدم رو مشخص کردم . چون مرکز استانم امتیاز بومی ندارم امتیاز متاهلیم ندارم، نمرم شد ۲۵۴ ، شهرمون ۹ تا زن میخواد نمیدونم قبول میشم یا نه، امید داشته باشم یا ن😔چون در حد متوسط بودم و خب خیلیا خیلی خوندن ۱۶ امتیاز متاهلیم هست سخته

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
واقعا آزمون کیفت بخشی خیلی ساده تر از آموزگاری بود حیف که ظرفیتش کم بود

از کجا میدونید راحت تر بوده؟ خب چون قبلا برای آموزگاری خوندین بعد دوباره برای کیفیت بخشی باز مرور کردین

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2706