2752
2734

مصاحبه رفتین؟

نمرتون کتبی شما چند بود؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

نمره کتبی*

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

من ده امتیاز کم اوردم سبز نشدم فقطم یه ماه خوندم بار اولم بود ازمون دادم حیف شد واقعا 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمره کتبی*

من قبول شدم مصاحبه نرفتم خیلی هم استرس دارم کتبی ۱۹۰شدم تهران

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
آزمون کیفیت بخشی شرکت کرده بودی؟

من شرکت کردم خیلی راحت بود ولی من نخونده بودم

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
من ده امتیاز کم اوردم سبز نشدم فقطم یه ماه خوندم بار اولم بود ازمون دادم حیف شد واقعا 

میسه بگی چی خوندی؟جزوه خریدی یا خود کتابا رو خوندی ؟یا اینکه از این انتشاراتی ها خریدب

شهرتون چند نفر میخواست، و آخرین نمره قبولی چند بود؟

من قبول شدم مصاحبه نرفتم خیلی هم استرس دارم کتبی ۱۹۰شدم تهران

چقد خوندی؟منابع اصلی خوندی یاچی؟مبارکه 

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2706