2733
2734

بچه ها من کرم پودر میزنم صورتم مثل مرده ها بی روح میشه

اگه رژگونه نزنم 

رژگونه هم میزنم به نظرم فرق زیادی نمیکنه و اینکه خیلی جاها رژگونه تابلو هست نمیشه زد 

چی کار  کنم .صورتم درشته

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من کرم پودر میزنم صورتم مثل مرده ها بی روح میشه اگه رژگونه نزنم  رژگونه هم میزنم به نظ ...

کانتور

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
کانتور

اوه اوه کانتونا که میکنم خیلی بد میشم 

اصلا بلد نیستم

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2742

رژ گونه رو فقط بزن رو استخوان گونه ات خیلی خوشگل میشه با دهن باز بگو oooooo بعد با براش بکش رو استخون گونه رژ گونتو

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
رژ گونه رو فقط بزن رو استخوان گونه ات خیلی خوشگل میشه با دهن باز بگو oooooo بعد با براش بکش رو استخو ...

خیلی بالا نیست؟🤔

اوه اوه کانتونا که میکنم خیلی بد میشم  اصلا بلد نیستم

زیاد نکش زیر خط فک و زیر استخوان گونه بکش خیلی کم با براش سر جاش فید کن بعدم پودر بزن ذوش که خیلی پر رنگ نباشه خیلی خوب میشه از گچی در میاد

2740
خیلی بالا نیست؟🤔

صورتو لیفت میکنه کشیده میشه اگر میخوای صورتت پذ نشون بده بکش زیر استخون خونت 

عذر میخوام عزیزم من صورتم گرد مایل به بیضی هست و بدون گونه . چطوری بزنم ؟ کجای صورتم بهتره ؟ پوستم گ ...

سلام قشنگم

از رنگ های مایل به صورتی استفاده کنید خیلی روی پوستتون خودشو نشون میده 

قسمت خارجی و بالای گونه بصورت < بزنید 

سلام  مرسی عزیزم ،ماندگاریش حدودا چن ساعته ؟یکی از بچه ها هم گفت ماندگاریش خوب نیس

تهش یک ساعت خیلی خوب بتونه بمونه، بعدش محو میشه کاملا و نیاز به ترمیم داره، و بخاطر حجم کمش این قضیه ممکنه اذیت کننده باشه

سلام قشنگم از رنگ های مایل به صورتی استفاده کنید خیلی روی پوستتون خودشو نشون میده  قسمت خارجی ...

عزیزم متشکرم ازتون ممنونم...... واقعا نمیدونستم رژ گونه اینقدر مهم و پرطرفدار هست توی آرایش 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
مهمه با براش زد بشه یانه

رژ گونه های جامد رو معمولا با براش میزنن 

ولی رژ گونه های مایع رو میشه حتی با انگشت روی صورت کشید و فید کرد 

به شرط اینکه استخون گونه رو بشناسید 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2706