2752
2734
عنوان

خانما میشه کمکم کنید ترو خدا

112 بازدید | 12 پست

من همسرم برای دومین بار خیانت کرده بود ... می‌دونم چند بار تاپیک زدم حالم واقعا بده ... بهم گفته بود به کسی نگو وگرنه خودمو میکشم و جنازمم نمبتونی پیدا کنی(مادرم در جریانه) من اون شب که دیدم برگشتم خونه مادرم اینا و کلی التماس و اسرار و تعهد و اینا منو برگردوندم ولی دلم آروم نداره بهش گفتم این سری ببینم استوری می‌کنم همه چیزایی که ازش دارم و قسم آیه آیه قرآن رو خورد که دیگه همچین کاری رو نمی‌کنه و گفت به کسی ام جز کسایی که می‌دونن نگو وگرنه قسم خورد خودشو می‌کشه چون دیگه آبرویی ندارن که زنده بخواد بمونه حالا می‌خوام به پدرش بگم که در جریان باشه و فردا روزی خدایی نکرده دوباره همچین کاری کرد و استوری کردم یقه منو نگیره چرا بهم نگفته بودی از یه طرفم میترسم خودشو واقعا بکشه به نظرتون به پدرش بگم یا نه

تعداد رای : 14
نظرسنجی
اره بگو
6
42%
نه نگو
4
28%
دبدن نتایج
4
28%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خیلی جواب دادن سخته عزیزم به نظرم مشاوربرو امابه نظرت پدرشوهرت میتونه برات کاری کنه؟یعنی بازدارندگی داره؟نظرمن اینه این بارهم نگوان شاءالله دیگه تکرارنشه ولی ابروش بره شانس تکرارش هست

خیلی جواب دادن سخته عزیزم به نظرم مشاوربرو امابه نظرت پدرشوهرت میتونه برات کاری کنه؟یعنی بازدارندگی ...

آخه نگم فردا روزی بهش گفتم ببینم همه چیو استوری می‌کنم همه ببینن بعد همین پدر شوهرمو جلومو میگیره که چرا به من نگفتی حواسم به پسرم باشه 

استوری کنی؟اینکه تهدیدش میکنی اشکال نداره ولی استوری کردن واقعی واقعا کاز مزخرفیه

استوری گفتم ولی استوری نمیکنم برای گل خانواده اش یعنی پدر مادر خواهر برادر  میفرستم که بدونن چیکار کرده با دلم تا الان

واقعا ممنونم دوستان 😭دلم داره میترکه نمیشه از هر کسی ام نظر خواست شما دوستای همیشگی من بودید خدا نگ ...

عزیزم کانال تنهامسیرارامش ایتاروعضوشو وکانال تجربه های  کلاس همسرداری که مربوط به همون تنهامسیرهست خیلی خانماهستن که مشکلشون حل شده مشکلات خیییلی حادباهمسروخانوادش تجربه هاروبخونی خودت متوجه میشی چقدرزندگیهازیروروشدن

آخه نگم فردا روزی بهش گفتم ببینم همه چیو استوری می‌کنم همه ببینن بعد همین پدر شوهرمو جلومو میگیره که ...

ان شاءالله که دیگه نمیبینی ولی خدایی استوری نکن عزیزم همون به پدرش بگوالبته دفعه بعدکه امیدوارم هرگزاتفاق نیفته