2733
2734

صبح و بعدظهر تمام در خونه هستم 

من مغازه دارم و مغازمم چسب خونمه ، یه درشم تو خونس 

در رو باز میکنم که همای مغازه رو داشته باشم ولی دیگه نمیشه اینو کنترل کرد 

حتی روزایی هم که نمیریم همش میگه دد 

و اینقد نق میزنه و گریه میکنه و جیغ میزنه که کم میارم 

ولی دیگه جلو در و همسایه خیلی خجالت میکشم

چیکار کنم؟

این سن همه بچه ها همینن

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچت ددری شده 

تو خونه سرگرمش کنه  ....

بازی چیزی ...

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
میتونی هرروز ببری ده دقیقه بچرخونیش؟

ب ده دقیقه راضی نمیشن بچه های الان 

من میام خونه جیغ میزنم گریه می‌کنه

میریم مهمونی خوشحال و می‌خنده هیشکی باور نمیکنه وقتی میگم اذیتم می‌کنه میگن الکی میکی

خدایا رهایم نکن ...لحظه ای به حال خودم رهایم نکن...
جدی؟  یعنی بزرگ تر بشه ددری نمیشه؟  تا کی اینجوریه

نه یکم عاقلتر بشه درست میشه پسر منم15 ماهشه همینه دقیقا هرکی میره بیرون پشت سرش دادو گریه میکنه ولی من محل نمیدم تا خودش اروم بشع دخترمم اینجوری بود بعد2سالگی درست شد

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
بخدا خودمو به معنای واقعی ج...ر میدم باز میگه دد

بی توجه باش ....تا از سرش بیافته واکنش نشون نده به حرفش 

بهش بگو بیا آشپری کنیم

یه سیب زمینی اب پز بزار جلوش حواست بهش باشه ولی 

بزار تو دستش لهش کنه براش خوبه باهوش تر میشه  .....

اهنگ بزار براش بگو بیا نانای کنیم ....یک ساعت و نیمم براش کارتون بزار ...

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2706