2733
2734
عنوان

باردارها نظرتون چیه؟

133 بازدید | 11 پست

من یازدهم موعدم بود همیشه یکی دوروز اول کمردرد دارم ایندفعه از سه روز قبلش کمردرد و زیر دلم درد گرفت تا روز موعد و دوروز بعدش ولی پری نشدم ولی بعدش دیگه درد ندارم دوروز بعد موعدم بیبی چکم منفی بود الان ۵ روز گدشته یعنی امکان داره باردار باشم؟یا دیگه منفیه؟اخه دردی که اینبار داشتمو نداشتم تاحالا 

دوباره تست بزن خب یا آز بده

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب عزیزم تستتو بفرس تا ما نظر بدین  مشکوکه منفیه چیه

خب تستم که منفی بود دوروز بعد موعد😂😂🤦‍♀️ امروز پنجمین روزه ولی میگم روز موعد و دوروز بعدش درد داشتم و زیر دلم درد میکرد ولی الان درد ندارم یجوری درد داشتم و کلافه بودم انگار پریود بودم

خب تستم که منفی بود دوروز بعد موعد😂😂🤦‍♀️ امروز پنجمین روزه ولی میگم روز موعد و دوروز بعدش درد داش ...

خب بازبزن منفی بود دیگه گرمی بخور تا بشی

میشه دعا کنید همسرم شغل خوبی گیرش بیادممنون
2740
اخه تازه تست زدم ازمایشم نمیخوام برم 

یه آزمایش کاری نداره آزمایش یه هفته بعد رابطه نشون میده.باشه الان بهت میگن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)