2733
2734

من دوبار طلاق گرفتم دلیلاشم دخالت پدرشوهر ومشکل اعصاب شوهرم و یکیشم خیانت

حالا ی خاستگار درسوحسابی ندارم بعد 2سال نشده یکی درخونمونو بزنه همش توخیابون ایناجورمیشه ک اونم میفهمن مطلقه ام میرن... یااینکه یکی دوبارم دروهمسایه معرفی کردن طرف دوتابچه داشته... 26سالمه کارمیکنم دانشجوام هیولم خوبه قیافمم معمولیه هیچ عمل وتزریق اینا نکردم... حس میکنم کسیم بیادتوکوچه بپرسه دروهمسایه میگن دوبار طلاق گرفته اونام میرن☹️انقد دع. انویس و فالگیراینا رفتم همشون میگن بختت بستس بازمیکنن بازم هیچی ب هیچی... خیلی احساس تنهایی میکنم بااینکه تایمم پره ولی خب دلم زندگی مشترک میخاد🥲میشه برام دعاکنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ان شا الله خدا به حق بزرگیش خودش خیر بیاره سر راهتون و گره از کارتون باز کنه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
دو بار طلاق گرفتی بازم میخوای ازدواج کنی؟😐😐

چه اشکالی داره؟😐😐😐مگه دل نداره 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2740

عزیزم الآن مجرداشم ، دیگه خواستگار ندارند، چه برسه به شما، ولی خوب بنظرم درس تو بخون‌، یا از طریق رشته ت کار پیدا کن، یا یکاری برا خودت پیدا کن، اگه بتونید محله تون عوض کنید خیلی خوب میشه، البته اگه همسایه ها پشت ت بد میگن، ولی خوب اگه واقعیت میگن که مشکلی نیس ...( خواستی بهم درخواست بده بیشتر حرف بزنیم )

2706