2737
2734

من یه زن خانه دارم.

دهنم سرویس شده با دو تا بچه

همش بشود بسابم هیچوقتم خونه مرتب نمیمونه...

ظرفای صبحونه ناهار شام میان وعده قبل غذا بعد غذا...😭😭😭گاز پاک کردن

گردگیری

شستشو لباس

جمع و جور کردن لباس و وسایل

رسیدگی به درس دخترم

اذیت های پسرم که تازه ۳ سالشه...

روانی شدم دیگه😢😢😭😭😭😭

خدایا منو نجات بده

من سه تا بچه ب علاوه شوهرم 😬😬

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ک ول میکنم تا حسش بیاد پاشم جمع کنم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
با تک تک سلولام درکت میکنم😭

شدم کلفت خونه هیچ وقت برای خودم ندارم یه دستشویی با خیال راحت نمیتونم برم پسرم میاد تو😭😭😭😭چند روز پیش از شدت فشار رفتم سیگار کشیدم تو پارک...😱😱😭😭😭

2740