2733
2734
عنوان

چجوری بهش بگم؟ نمیخوام ناراحت بشه

237 بازدید | 25 پست

من یه رفیق پسر دارم الان دیدم پیام داده خیلی وقت بود با خودم کلنجار میرفتم چجوری بگم دوستت دارم الان فکر کنم وقتش رسیده باشه... ایشون 24 سالشه حقوق میخونه من خودمم 19 سالمه پزشکی میخونم

دوسش دارم ولی به عنوان یه دوست.. من فعلا تمرکزم رو درسمه تا حالا هم وارد رابطه نشدم و این انتخاب خودم بوده

چجوری بهش بگم نمیخوام وارد رابطه بشم؟ دلم نمیخواد ناراحت بشه و دوستیمون بهم بخوره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

در هر صورت این دوستی به پایان میرسه و رسیده.

نمیشه ک جواب رد بدی و دوستی رو ادامه بدی!! فکر میکنه داری ناز میکنی یا توی آبنمک گذاشتیش.

بگو من شمارو فقط دوست خودم میدونم همین. نمیتونم به چشم دیگه ای ببینمت.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2731
دوستیتون همین الانم به هم خورده.کلا از آدمایی ک از خط دوستی عبور میکنن و پیشنهاد رابطه میدن بدم میاد ...

همش دارم خودمو سرزنش میکنم که چجوری رفتار کردم که به خودش همچین اجازه ای داده!! من همیشه خط قرمزارو رعایت میکردم تو دوستیمون

2740
   رفیقمه چجوری کات کنم اخه چشم تو چشم میشیم باهم...

خب اونم بنده خدام وابسته شه خوبه 

بعدش سخت میشه برا هردوتون

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
جفتمون وابسته شدیم..میگه انقدر درگیرت شدم تو این یک سال نتونستم باکسی وارد رابطه بشم

اگه دوسش داری 

فرد مناسبیه 

باهاش باش 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.

بهش بگو من قصد وارد شدن ب  رابطه با هیچ کس رو فعلا ندارم واصلا تو مودش نیستم ب شماهم فقط ب چشم یه دوست خوب نگاه میکنم دوسم ندارم دوستیمون خراب بشه لطفا شماهم فقط ب چشم ی دوست معمولی ب من نگاه کن اگه هم واقعااا نميتونی ب چشم دوست ب من نگاه کنی مجبوریم کلا دوستیمون رو هم تموم کنیم وبشیم مثل دوتا غریبه 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
همش دارم خودمو سرزنش میکنم که چجوری رفتار کردم که به خودش همچین اجازه ای داده!! من همیشه خط قرمزارو ...

نه اصلا خودتو مقصر ندون.بعضی آدما کلا خط قرمز براشون مهم نیست به خودشون اجازه میدن هر فکری درمورد طرف مقابلشون بکنن‌

فک کن تمام مدتی ک تو داشتی مثل یه دوست باهاش وقت میگذروندی این آدم داشته تو ذهنش برداشت احساسی میکرده.واقعا چندش آوره.من اینجور مواقع حس سواستفاده بهم دست میده.

بعدم ب عنوان کسی ک خودش حقوق خونده بهت میگم؛مرد وکیل ب درد رابطه نمیخوره😀

از همه نظر اوکیه فقط بزرگترین مشکلش اینه که رفیق دختر زیااااااااد داره

این خوب نیست اصلا 

البته من به شخصه دوسندارم 

باهاش صحبت کن در همین مورد (رفیق دختر حذف کنه)

بپذیره پس واقعا دوست داره

2706