2752
2734
عنوان

چجوری بهش بگم؟ نمیخوام ناراحت بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 25 پست
بهش بگو من قصد وارد شدن ب  رابطه با هیچ کس رو فعلا ندارم واصلا تو مودش نیستم ب شماهم فقط ب چشم ...

از صبح سین نزدم پیامشو فقط از رو نوتیف خوندم...

فکر کنم جوابی که نوشته مناسب باشه. میگم بهش...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا همینطوره.. چرا مردی که حقوق خونده به درد نمیخوره؟

چون کلا سیستم اخلاقی آدم بعد یه مدتی کار کردن اینجوری میشه ک تو هر بحث و ماجرایی دنبال برنده شدن و سود کردنه.اصلا اگر همچین اخلاقی نداشته باشه نمیتونه وکیل خوبی بشه.بخاطر همین واسه اطرافیانمون یکم آزاردهندس

چون کلا سیستم اخلاقی آدم بعد یه مدتی کار کردن اینجوری میشه ک تو هر بحث و ماجرایی دنبال برنده شدن و س ...

این ادم خیییییییلی هم خود شیفته اس واقعا همش در حال تعریف کردن از خودشه 

چون منم اخلاقیاتم مثل خودشه همش کل کل و بحث داریم

این ادم خیییییییلی هم خود شیفته اس واقعا همش در حال تعریف کردن از خودشه  چون منم اخلاقیاتم مثل ...

خب دیگه خودت شناختی چطور آدمیه.واقعا کسی خودشیفته نباشه ب دوستش پیشنهاد رابطه نمیده.با خودش فک کرده این باید از خداشم باشه😀

خب دیگه خودت شناختی چطور آدمیه.واقعا کسی خودشیفته نباشه ب دوستش پیشنهاد رابطه نمیده.با خودش فک کرده ...

لعنت بهش الان پیامشو سین زدم میخواستم با ملایمت جوابشو بدم ولی همین واسش مناسبه شیلنگو بگیرم روش