2733
2739
عنوان

پل‌های دخترم نگرانم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 42 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من خودم معمولیم ولی همسرم قد بلنده پدر بزرگش و عمو هاش پسره منم با این که امسال تازه می‌خواد بره پیش ...

خیلی تو چشم دخترم. 

آخه کاراشم جلوتر از سنشه 

بعد همون مثل خودم شه خوبه 

یهو ۴۵ نشه:))))

2731
اونوقت این زشتی زو شما تعیین کردی؟؟؟؟؟

الان عزیز مشکل شما چیه دقیقا 

در نظرتون زشت نیست پس چرا نگرانید 

بیخیال باشید دیگه شما که مساله ای ندارید باهاش ❤️

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
از دید خیلی هاااااا ...شنیدم که میگم عزیزمممم  من خودم ۱۶۸ قدمه سایز پام ۳۸😎

منم هم قد شمام ۳۶ ۳۷ میپوشم 

دخترمم ۶ سال تقریبا ۲۶ ۲۷ گاها صندل ولی ۲۸

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2738
خیلی تو چشم دخترم.  آخه کاراشم جلوتر از سنشه  بعد همون مثل خودم شه خوبه  یهو ۴۵ نش ...

نمیشه نگران نباش والا خواهر شوهرم سایز پاش40وای بازم تو چش نیست مشکلیم نداره سخت نگیر.

پسر منم خیلی شیطون و کنجکاو وباهوشه از وقتی چهار سالش بود هر جا نوشته میدید می‌گفت برام بخون بعضیا میگن بیش فعال نمیدونم

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
شما معلومه خیلی خوش استایلی 😍

از کجا معلومه فدات شم آخه 😂😂😂❤️

دلسوزی نداره کخ عزیزم  من خودمم پام بزرگه ولی مشکلی نداشتم تا حالا

خب شما قدتون بلنده 

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
نگرانی بیخودی ام آرزوس

🤣🤣 قشنگ با ریتم خوندم 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2706