2752
2734
عنوان

پل‌های دخترم نگرانم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 42 پست

تهش میخواد مثل سایز پای خودت بشه دیگه عیبش چیه ؟ چه چیزای بی اهمیتی رو برای خودتون گنده میکنین 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداره فقط تاپیک زده دلداریش بدن 😂😂😂😂

بالاخره سایت تبادل نظره هزار مدل نظر ممکنه خونده بشه 

البته نباید نظرات تند و تیز هم داد بالاخره همه آدمیم و دشمن هم نیستبم که ❤️😘

......

اصلا نگران نباش 

من هم دقیقا همین بودم 

مامانم همیشه نگران بوده و دکتر ها هم می گفتن طبیعیه ولی مامانم همچنان نگران بوده 

من حتی دوران نوجوونی هم پام نسبت به حسم بزرگ تر بود 

ولی الان باید ۳۷

خیلی تو چشم دخترم.  آخه کاراشم جلوتر از سنشه  بعد همون مثل خودم شه خوبه  یهو ۴۵ نش ...

45 اصلا داریم مگه یه چیزایی میگیا ولی حتی 45 هم بشه اون سایز برای قدش لازم بوده که تعادل ایجاد کنه میگی قد بلندیم  بچه قدش بشه 180 میخوای مثلا سایز پاش 37 باشه ؟ کف پا متناسب با قد بچه رشد می‌کنه دیگه یه طوری باید باشه که کل قد سوار کف پا میشه تعادل به هم نخوره 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
بالاخره سایت تبادل نظره هزار مدل نظر ممکنه خونده بشه  البته نباید نظرات تند و تیز هم داد بالاخ ...

منم با توهین و نظرات تند و تیز مخالفم ...هر کس نظر خودشو باید در کمال احترام بزاره و البته صاحب تاپیک هم باید انتقاد پذیر باشه ❤️

اومدی میگی نگرانی، بعد میگن دلمون براش سوخت میگی دلسوزی نداره، میگن پای بزرگ برا زن زشته میگی زشت نیست

درگیری هااا

واضحه که خودتم میدونی پای بزرگ برای دختر زشته، بعد فک کردی ما جاری و خواهرشوهرتیم میخوای بگی قربون دست و پای بلوری بچم بشم!

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
منم با توهین و نظرات تند و تیز مخالفم ...هر کس نظر خودشو باید در کمال احترام بزاره و البته صاحب تاپی ...

من اومدم گفتم پای خودم بزرگه

خودم و همسرم درشتیم پس طبیعیه که دخترم هم درشت باشه 

تو ذهنم ن فک کردم پای بزرگ زشته  نه عیب

بیشتر دغدغه پیدا کردن کفش بود 

اومدن تو تاپیک میگن پای بزرگ زشته فلان سایز برتی ی خانم خوبه 

خیلی خنده داره که حتی ی سری ها سایز پای رم وسیله پز دادن میدونن 

45 اصلا داریم مگه یه چیزایی میگیا ولی حتی 45 هم بشه اون سایز برای قدش لازم بوده که تعادل ایجاد کنه م ...

من خودم ۴۱ ام . قد خودمم ۱۷۷  یعتی خودمم بلندم

کاش میپرسیدم اصلا نرمال سایز این سن چنده