2737
2739

دوستای قشنگم خیلی دیدم بعضیا میگن چندین ساله دعا و نظر و نیاز کردن جواب نگرفتن...

گفتم تجربه ی خودمو به اشتراک بذارم شاید براتون مفید بود...

من تاحالا هرچی از خدا خواستم و مخصوصا مشکلاتم اکثرش حل شده و اینجوری دعا میکنم:

اگه یه مشکل یا حاجتی باشه فکر و ذهنمو مشغول کرده باشه روزو شب مدام هر زمان که بیکار باشم(داخل تاکسی،موقع پیاده روی ،قبل خواب و...)مدااام با حالت نیاز و طوری که انگار محتاجانه دارم خدارو صدا میزنم ذکر میگم....

اول صلوات میفرستم ،بعد مثلا اگه قلبم به درد بیاد یا الرحم الراحمین میگم،اگه از ذهنم بگذره که نکنه گناهی مرتکب شدم که دارم سختی میکشم یا کاری کردم که لیاقت این نعمتو ندارم استغفرالله میگم،زمانایی از روز که مثلا بخاطر مشکلی که دارم اگه استرس بگیرم یا رئوف میگم...

خلاصه بسته به شرایط روحی و مشکلی که دارم مدام ذکر میگم تا خدا کمکم کنه،،ذکر هم جوری میگم که انگار همین لحظه دارم خدا رو صدا میزنم که لطفا کمکم کن نه که فقط تسبیح پرکنم و اکثرا حل شده مشکلم 🌷....

یبار هم یه حاجت بزرگ داشتم علاوه بر ذکر هر روز صبح برا حضرت فاطمه و مادر مرحومم دو رکعت نماز خوندم و ازشون تقاضای کمک کردم.... حاجت گرفتم🌷

ذکر یا باب الحوائج هم زیاد میگم به خوابم امدن و حاجت هم گرفتم💜🌷

***اهان فقط یه نکته هم اینکه تو اون مدتی که دارم ذکر میگم سعی میکنم گناه نکنم و مخصصصوصصصصا در رابطه با اون مشکلی که دارم اگه نیازه من اقدامی بکنم فقط جوری که کار درسته و خدا میپسنده رفتار میکنم یعنی از سمت خودم کار درستو انجام میدم و وظایفمو تکمیل میکنم بعد منتظر میمونم خدا کمکمم کنه....

شما هم انجام بدین و انشالله مشکلاتتون یکی پس از دیگری حل بشه🙏🙏🙏🙏🌷🌷🌷🌷

راستی اگه حاجت گرفتین منو هم دعا کنید💜

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
التماس دعا واسه سلامتی بچم دعا میکنی❤️

برای شفا و هر حاجتی

۷۰ حمد

یا الله یا رب

یا من اسمه...

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله ال...

بسم الله الرحمن الرحیم

گنج العرش

معراج مشلول نادعلی

یاسین

آیت الکرسی صلوات

یا شافی دعای فرج وسلامتی امام زمان

۱۰۰ حمد هدیه ب حضرت ام البنین

۹۹ صلوات حضرت زینب هدیه کن یکی ام بعد حاجت روایی

ذکر یا الله یا سمیع یا سمیع الدعا یا رئوف یا‌رحیم یا ارحم الراحمین‌

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ذکر یا رزاق و آیت الکرسی وسوره واقعه ودعای گنج العرش مشلول نادعلی معراج بخون

و آیت الکرسی بخون بین یشفع عنده حاجتت بگو

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

و نماز بخون مخصوصا صبح بعدش حاجت بخوا

قرآن بخون زیارت عاشورا قبلش ۱۰۰ الله اکبر ۱۰۰ یا یا الله یا سمیع  حاجتت وبعد ۱۰۰ یا سمیع الدعا وبعد زیارت عاشورا ودعای علقمه هم خوبه فک کنم

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  

انشاالله عزیزم محتاج دعا هستم💜🌷

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
برای شفا و هر حاجتی ۷۰ حمد یا الله یا رب یا من اسمه... بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله ال... ...

رسیدن به عشق 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)

اینایی که گفتم انجام بده...همیشه ساده ترین ذکر و دعا اگه مدام و از ته قلب باشه جواب میده انشالله

2740

میشه با دل پاکت برای منم دعا کنی 

من دادم از همسرم جدا میشم چندروز دیگه اولین جلسه دادگاه تورو که خدا انقددوست داره به نیت دلشکسته منم یکم دعا میکنی برام که کوتاه بیاد آشتی کنیم خیلی خسته ام انقد جنگیدم که دیگه توان ندارم هم خانوادش هم دوستاش نمیزارن تصمیم درست بگیره توروخدا تو این روز برام دعا کن برگرده به زندگی دعا شما اجابت میشه منم برای شما اگه لایق باشم دعا میکنم اسمم مهلا 😔

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
برای شفا و هر حاجتی ۷۰ حمد یا الله یا رب یا من اسمه... بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله ال... ...

باردارم عزیزم میخوام برم سنو ان تی واسه همین گفتم سلامتی بچم🥹

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی

سلام عزیزم تاپیک تو قفل کردی اینجا برات مینویسم 

تو با این اعتقاد و قلب پاکی که داری حقت اون خونواده نمک نشناس و نامسلمون نبود و همونجوری که از اون خونواده اومدی بیرون همونجوری ام خدا حق تو ازشون میگیره و بچه ت میاد پیش خودت . واقعا که لیاقت تو نداشتن و بی ناموسن وگرنه اینجوری بی آبرویی نمیکردن خدا ازشون نمیگذره شک نکن عزیزم . تاپیکت اعصابم و بهم ریخت باورم نمیشه آدمی تا این حد پست فطرت و رذل باشه !

2706