2752
2734

باورتون میشه پسره فقط ۱۶ سالشه؟همیشه فحاشی میکنه به خانوادش صداش تو خونمونه پدرش سنش زیاده ادم ساکتیه انگار زورش بهش نمیرسه الکی نیس که قانون واسه پدری که بچشو میکشه سخت نمیگیره بعضی پدرا واقعا حق دارن... خواهشا به این حرفم جبهه نگیرین من گریم گرفت بچه ای که سنی هم نداره پدرشو بیرون میکنه..

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هعی چی بگم گاهی مقصر پدر و مادر هست که همیشه فکر میکنند فقط بچه به محبت نیاز داره

گاهی اوقات باید دعواش کنی یا نصیحتش کنی وگرنه نتیجه میشه همین پسر 

هرجایی نگاه میکنم شما رو کنار خودم تصور میکنم ..... هر روز به  امید دیدارت نفس میکشم و زندگی میکنم ...دلم میخواد جانم را فدایت کنم ... دلم میخواد وقتی به جرم دوست داشتنت جانم را گرفتند در آخرین لحظات زندگینامه ام بغلم کنی و من برای آخرین بار در دلم قربون صدقه ات بروم و بگویم :( دیدی فدات شدم ؟)عطرت رو استشمام کنم و با خیال راحت جان دهم 
هعی چی بگم گاهی مقصر پدر و مادر هست که همیشه فکر میکنند فقط بچه به محبت نیاز داره گاهی اوقات باید د ...

تربیت بچه خیلی سخت شده به خصوص پسر🤦🏻‍♀️

همین امشب پسر ۱3سالم چنان برمیگشت به من عصبیه تایپیک هم زدم از آیندش میترسم واقعا

فقط خدا به راه راست هدایتشون کنه

عاق والدین خیلی بده زندگی این پسر خیلی سخت و پرازرنج میشه مطمن باش

صداشون میومد انگار رو مادرشم دس بلند کرد

تربیت بچه خیلی سخت شده به خصوص پسر🤦🏻‍♀️

کلا همینطوره پدر باید اقتدارش رو تو خونه حفظ کنه 

متاسفانه همچین موردی رو تو فامیل داریم 

هیچوقت بچه رو دعوا نکردن اقتداری هم براش ندارند 

راحت فحش میده یا حتی کتک می‌زنه پدر و مادر هم مطیعش هستن انگار بچه شاه هست و پدر و مادرش دایه و نوکرش هستن 

هرجایی نگاه میکنم شما رو کنار خودم تصور میکنم ..... هر روز به  امید دیدارت نفس میکشم و زندگی میکنم ...دلم میخواد جانم را فدایت کنم ... دلم میخواد وقتی به جرم دوست داشتنت جانم را گرفتند در آخرین لحظات زندگینامه ام بغلم کنی و من برای آخرین بار در دلم قربون صدقه ات بروم و بگویم :( دیدی فدات شدم ؟)عطرت رو استشمام کنم و با خیال راحت جان دهم 
2706