2737
2739

مثلا آخر هفته میشه میره با دوستاش روستا واسه گردش 

و حتی دیگه گوشیش رو چک نمیکنه

بنظرتون جای مشکوک شدن داره؟  خواستگارمه و توی دوران آشنایی ایم

...

نه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه گیر الکی نده

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
نداره ؟

خب ادم وقتی گردشه ک نمیتونه هی گوشی چک کنه بنظرم..قرارم ک نیست طرف24 ساعت با ایشون صحبت کنه ب هرحال باید هر شخص تو رابطه برای خودشم تایم بذاره دیگه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
داره؟

بنظر من داره 

وفتی در ند یه سین زدن یا چند دقیقه حرف زدن رو ادم وسط میدون جنگ هم باشه داره 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خب ادم وقتی گردشه ک نمیتونه هی گوشی چک کنه بنظرم..قرارم ک نیست طرف24 ساعت با ایشون صحبت کنه ب هرحال ...

عاره ولی نکه تا با دوستاشه دیگه حتی پیام هم سین نکنه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2740
میشه بدونم چند سالتونه 

دهه شصتی ام