2752
2734

مثلا آخر هفته میشه میره با دوستاش روستا واسه گردش 

و حتی دیگه گوشیش رو چک نمیکنه

بنظرتون جای مشکوک شدن داره؟  خواستگارمه و توی دوران آشنایی ایم

...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

نه گیر الکی نده

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
نداره ؟

خب ادم وقتی گردشه ک نمیتونه هی گوشی چک کنه بنظرم..قرارم ک نیست طرف24 ساعت با ایشون صحبت کنه ب هرحال باید هر شخص تو رابطه برای خودشم تایم بذاره دیگه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..
داره؟

بنظر من داره 

وفتی در ند یه سین زدن یا چند دقیقه حرف زدن رو ادم وسط میدون جنگ هم باشه داره 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خب ادم وقتی گردشه ک نمیتونه هی گوشی چک کنه بنظرم..قرارم ک نیست طرف24 ساعت با ایشون صحبت کنه ب هرحال ...

عاره ولی نکه تا با دوستاشه دیگه حتی پیام هم سین نکنه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
میشه بدونم چند سالتونه 

دهه شصتی ام