2737
2734

از کل دوران مدرسم که دولتی بود

سر جمع سه تا معلم با وجدان داشتیم که خوب درس میدادن واقعا،خیلی دلسوز بودن

بقیشون انگار از سر اجبار میومدن حتی چندتا از معلمای دروس عمومی‌مون خود کتاب هم درس نمیدادن

به نظرم معلما باید تفکیک بشن

خیلی حیفه یه معلم با وجدان دلسوز مثل معلمی که اصلا درس نمیده بخواد حقوق بگیره

اون معلمیم که درس دادنش با درس ندادنش فرقی نداره همین حقوق از سرشم زیاد تره.

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

والا فعلا بقیه تند تند دارن تاپیک میزنن

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر من باید از دانش آموزا نظر خواهی کنن .

البته دانش آموزایی که با وجدانن نه اونایی ک از معلمه بدشون میاد دروغ دغل سرهم میکنن.

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2740

دقیقا حق باشماست 

چه پولایی میگیرند 

از بس معلم دارند برمیدارند که پزشکه رفته معلم شده 

چهارماه از سال بخواب 

تو کلاسم که همش نشستند تعریف میکنند 

هفته دورزم تعطیل 

حقوقم که با سی سال خدمت الان دارند ماهی ۳۰تومن میگیرند

الان باز دعوا میشه ولشون کن دوتا کاربری رو که هیچ وقت حلال نمیکنم و با زبون روزه میسپرمشون بخدا  ...

مگه مجبوری تاپیک بزنی معلم ببری زیر سوال؟؟

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
اگ نمیگی بهمون توهین کردی همین صفحه اول بت میگم تاپیکتو قفا کن ک دعوا نشه

باز اونی که یه عالمه توهین کرده اومد نفرین کردنشو شروع کنه😂😂انگار خدا بیکار نشسته ببینه این چی میگه

چقدر مردم‌ رو دارن به خدا:)

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔
دقیقا حق باشماست  چه پولایی میگیرند  از بس معلم دارند برمیدارند که پزشکه رفته معلم شده&n ...

بیا معلم شو حقوق مفت بگیر

والا فعلا بقیه تند تند دارن تاپیک میزنن

اول اونا مقایسه رو شروع کردن

بقیه هم دارن جواب میدن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2706