2733
2734
عنوان

چقدر معلما و دانشجو های معلمی تاپیک میزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 77 پست
اول اونا مقایسه رو شروع کردن بقیه هم دارن جواب میدن

یه نفری تاپیک زد سوال کنه دیگ ولش نکردن

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از نظر من معلما بخاطر درآمد کمی که دارن عقده ای شدن. 

خب معلمی برا خانما خوبه ولی برا آقایون واقعا کمه، باید دنبال شغل دوم باشن‌.

باورت میشه روز معلم رو تو گروه خانوادگی به معلمای گروه تبریک گفتم. از ده نفر ، چهار تا معلم داشتیم، فقط یک نفر جواب داد، این از چیه ؟

باز شروع کردین؟والا شماها دارین تاپیک میزنید هی بحث‌ میکنید سرتون تو کار خودتون باشه دیگه اه

خب وقتی شروع کردین باید منتظر جواب هم باشین دیگه

ما صرفا تجربه ۱۲ سال تحصیلیمون رو داریم میگیم

حقیقت تلخه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

معلمی از نظر عده ایی مثل همون پدر و مادری شده که باید بهش احترام گذاشت و توی بهشت جاشه ولی میبینی پدره به بچش تجاوز کرد آیا قابل احترامه؟یا مادری که چنان عزت نفس بچشو داغون کرده که کل زندگیش رو تحت تاثیر قرار داده آیا قابل احترامه؟آیا هر معلمی معلم است؟معلمی که جلوی چشم ۳۰دانش آموز توهین میکنه و تحقیر میکنه میشه بهش گفت معلم؟حرفتون که باید تفکیک شن عالی بود

به امید روزای بهتر❤

بابا ول کنین 

سال هاست بخث بین رشته معلمی و پرستاری هست 

دوتاشونم بهم گیر میدن 

معلم از یه جا چیزی میگه 

اون از یه جا دیگه 

اونا تاپیک میزنن شما هم در ادامش 

بیخیال دیگه 

الانم حرف هارو همه حفظیم 

بحث میره سمت حقوق و تعطیلات و...😐

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
تو هر صنفی بد و خوب هست بنظرت مثلا دکترایی ک ماهی ۵۰ ب بالا میگیرن همشون عالین و بی نقص؟ ادم صدتا ...

قطعا همینطوره

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
میشه ریپلای نکنید اعصاب ندارم واقعا  شما حرف بعدیتم درسته

افرین به تستای کنکورت برس

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
خب وقتی شروع کردین باید منتظر جواب هم باشین دیگه ما صرفا تجربه ۱۲ سال تحصیلیمون رو داریم میگیم حقی ...

کی شروع کرده؟چون یه نفر تاپیک زده درد و دل کرده بقیه باید به خودشون اجازه بدن هر حرفی بزنن؟

نه اینکه همه جای جامعه درسته فقط چسبیدین به معلما، کاش حرف حق میزدین حداقل

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔
دقیقا حق باشماست  چه پولایی میگیرند  از بس معلم دارند برمیدارند که پزشکه رفته معلم شده&n ...

واقعا شغل معلنی یه زمانی قابل احترام بود الان واقعا جقوق مفت میگیرن حالا معلما گارد میگیرن بذار بگیرن چون حقیقته😐

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
باز اونی که یه عالمه توهین کرده اومد نفرین کردنشو شروع کنه😂😂انگار خدا بیکار نشسته ببینه این چی میگ ...

به شما ربطی نداره هرجا دلم بخواد نظر میدم 

نکنه شما مدیر برنامه خدا هستی استغفرالله 

الان باز دعوا میشه ولشون کن دوتا کاربری رو که هیچ وقت حلال نمیکنم و با زبون روزه میسپرمشون بخدا  ...

گزارش زدم ابجی 

لینکش رو بفرست برای نی نی یار یک

@niniyar_5   نی نی یارجان مثل این ک ما هرچی گزارش میزنیم فایده نداره

تگتون کردم ک بگم لطفا رسیدگی کنین ب کاربرایی ک هرچی دلشون میخواد ب معلم ها میگن

لطفا گزارش ها رو هم چک کنین

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
الان باز دعوا میشه ولشون کن دوتا کاربری رو که هیچ وقت حلال نمیکنم و با زبون روزه میسپرمشون بخدا  ...

دمت گرم با اون تاپیکت گل گفتی ای گل گفتی 

تازه ناراضی هم هستند 

وااای چقدرحریصند و طماع. عوووف

2706