2733
2734
عنوان

چقدر معلما و دانشجو های معلمی تاپیک میزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 77 پست
دقیقا حق باشماست  چه پولایی میگیرند  از بس معلم دارند برمیدارند که پزشکه رفته معلم شده&n ...

سی سال ماهی سی تومنه !!! مادر من میگیره ۱۲ تومن. تو کلاس خصوص اره پوله ، ولی حقوقش خیلی پایینه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر من معلما بخاطر درآمد کمی که دارن عقده ای شدن.  خب معلمی برا خانما خوبه ولی برا آقایون و ...

تشریف میوردید سایت عقده ای واقعی کیه

از اخر فرودین تند تند تاپیک میزنن که چرا باید به معلم تبریک بگیم

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
به شما ربطی نداره هرجا دلم بخواد نظر میدم  نکنه شما مدیر برنامه خدا هستی استغفرالله

خیلی بیخود میکنی در مورد ما صحبت میکنی ، به توام ربطی نداره ما کجا میایم پست میذاریم

دیدی دلشوره هام بیجا نبودن💔
2731
کنکور مو دادم  دعوا دارید کلا نه هرکس نظرش مخالف شماها باشه میتونید بهشون

من کجا دعوا کردم دختر خوب

حرف نا مربوط زدی جوابشم باید بشنوی

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
متاسفانه حتي فرقي بين حقوق معلم. رياضي و ورزش هم نيست

خدایی موافقم اگه حقی هم هست حق دبیر فیزیک شیمی ریاضیه چون واقعا مجبورن یه لنگه پا سرپا وایستن واسه یه سری ها که هیچی نمیفهمن یه چیز رو ۱۰۰ بار توضیح بدن

منکه پارتی نداشتم معلم نشدم ولی تو غی  انتفاعی پوست سرمونو میکندن با مثقال حقوق .

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
بیا معلم شو حقوق مفت بگیر

من ارزومه مجانی معلم بشم 

لعنت برپدرم اگر دروغ بگم 

چون درامد خودم تو شغل ازاد عالیه ولی ارزوم بود درس بدم چون تدریس  مال منه 

مال کسیه که بتونه اموزش بده به واقعی کلمه

از نظر من معلما بخاطر درآمد کمی که دارن عقده ای شدن.  خب معلمی برا خانما خوبه ولی برا آقایون و ...

تو فامیلامون و کلا اشناهامون همه اونایی که معلمن بچه هاشونو مجبور میکنن درس بخونن پزشکی/دندون قبول شن

خیلیم سختگیرن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
دمت گرم با اون تاپیکت گل گفتی ای گل گفتی  تازه ناراضی هم هستند  وااای چقدرحریصند و طماع. ...

به شما چه؟؟

حریص طماع هزار ویژیگی بد دیگ به شما چه؟

2706