2733
2734

من نورابادیم 

مردم آروم خوش خنده دل رحم دلسوزی هستن دست دلبازم هستن البه همه کپ هم نیستن بیشترشون اینجوریه اون شخص مد نظر شما ببینم چه اخلاقی داره ولی در کل نورابادیا خوبن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا پیشرفت نکردن هرچه نور آباد وکاکاوند دیدم تو نسل قل قل میرزا موندن افکار ولباس پوشیدن و... حتی جنسیت بچه شون دختر میشه میخوان خودشونو بکشن...یادمه تو بیمارستان برا دخترم ناراحتی وگریه میکردم یه کاکاوندی ونورآبادی که هم تختی بودن میگفتن بابا دختره ویه چرتی گفتن میخواستم خفه شون کنم...

فارسی حرف زدنشونم بسیار با لهجه مزخرفیه...

مسلما خوب هم دارن ولی من به شخصه ندیدم

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2731
من نورابادیم  مردم آروم خوش خنده دل رحم دلسوزی هستن دست دلبازم هستن البه همه کپ هم نیستن بیشتر ...

تمام ویژگی های کسی که مد نظرمه... اونم دقیقا همینجوریه فقط خیلی نگران میشه و یکم زیادی غیرتی... 😂❤️❤️

تمام ویژگی های کسی که مد نظرمه... اونم دقیقا همینجوریه فقط خیلی نگران میشه و یکم زیادی غیرتی... 😂❤️ ...

من چندتا رفیق نورآبادی داشتم از شانس بد دیگه ارتباط ندارم

آدمای درست چشم پاک مهربون اهل تلاش با خانواده و....

اما همه جا خوب و بد هست

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
تمام ویژگی های کسی که مد نظرمه... اونم دقیقا همینجوریه فقط خیلی نگران میشه و یکم زیادی غیرتی... 😂❤️ ...

اون دیگه عزیزم نورابادی ها معروفیم به غیرتی بودن بعد همیشه اینجوری نیست ۱ سال از عروسی میگذره کامل عوض میشن هرجوری بپوشی هرجای بری آزادی البته اگه غیرتیه اگه خودگمانه اون درست بشو نیست ولی خوب میدونی غیرتی بودن با خودگمانی فرق داره

2738
والا غیرت خوبه از نظر من تو این دوره زمونه ای که پسرا از صدتا دختر بدتر شدن... 🤷🏻‍♀️

تعصب بیجا و غیرت خیلی فرقشونه❤

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...
والا پیشرفت نکردن هرچه نور آباد وکاکاوند دیدم تو نسل قل قل میرزا موندن افکار ولباس پوشیدن و... حتی ج ...

این جناب خودش تک پسره و 2 تا خواهر داره و رفتارش با خواهراش خیلی خوبه...خواهرا هم کاملا قبولش دارن

اون دیگه عزیزم نورابادی ها معروفیم به غیرتی بودن بعد همیشه اینجوری نیست ۱ سال از عروسی میگذره کامل ع ...

نه... سر این چیزا الانم گیر نمیده زیاد. اگه بگم فلان چیز دوست دارم سریع میگه چشم چه رنگی برات بگیرم. فقط زیادی عتیقه دوست داره و اصلا یه کلکسیونی داره برای خودش 😂اگر مثلا با پسری دعوام بشه یا بدنگام کنن یا بخوان مزه بپرونن آره میخواد فک طرفو بیاره پایین. خیلی عاشق جنگه😂😂