2737
2734
عنوان

حاضرجوابای سحرخیز بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 94 پست
قانع کننده نیست این یه جواب میخوام هم کوبنده باشه هم مودبانه

دوباره بخونش

هم توش فحشه و هم محترمانه

هم طرفو میکوبونه زمین و هم خودتو بالا میبره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانع کننده نیست این یه جواب میخوام هم کوبنده باشه هم مودبانه

ارور 404 

نداریم همچین جوابی😂

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2731
دوباره بخونش هم توش فحشه و هم محترمانه هم طرفو میکوبونه زمین و هم خودتو بالا میبره

و اگرم کسی بی منظور گفته باشه بهش بی ادبی نکردی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خب  دیدی بچه کوچیکا چادری میشن حکایت از اینجاست 😂🤧 خب همه میدونن بچه کوچیک تکون میخوره&nb ...

من چیزی نمیگم ولی ممکنه یه عده بگن

مخصوصا اینکه یکی هست خیلی اعتماد به سقفه 🥺

خدایا هزاران هزار بار شکرت 🌄
خب  دیدی بچه کوچیکا چادری میشن حکایت از اینجاست 😂🤧 خب همه میدونن بچه کوچیک تکون میخوره&nb ...

چ ربطی ب چادر داره 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
پس باید اول خودتو درست کنی بعد به فکر جواب موها باشی

اینکه بقیه بیان این قضیه رو مسخره کنن در حالیکه خودم شروع نکردم بمن مربوط نمیشه که گل

خدایا هزاران هزار بار شکرت 🌄
2740
2706