2737
2734

پدرم ما رو ول کرده زن گرفته خرجمونم نمیده ادم حسابمون نمیکنه حتی اسم مارو هم یادش نیست رفته با زنش حال میکنه 

دیروز ناراحت بودم پیش دوست پسرم نشسته بودم هی گیر داد چرا حرف نمیزنی و...  گفت میدونم ناراحت پدرتی ولی پدرت نامرده،  مردونگی نداره بیغیرته 

گفت بابای منم زن دوم گرفته ولی مراقب ما بوده بالاسرمون بوده 

منم حرصم گرفت از حرفش باهاش بحثم شد گفتم باباتو به رخم نکش بابای خودتم 3تا زن گرفته زن بازه

میگفت تو درک نداری من برات دلسوزی کردم بحثمون شد

بنظرتون من مقصرم؟  میگه تا اسم خانوادت میاد گارد میگیری

یبارم میگفت داییت پولداره باید یه میلیارد بده به مادرت گفتم به داییم چه مربوطه چرا باید این کارو کنه میگفت وظیفشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا هی میگه کی خرج مادرتو میده یبار بهش گفتم داداشم بهش پول میده بازم هی این سوالو تکرار میکنه

گهی زین به پشت وگهی پشت به زین

همیشه مردهااینطورین یه بارهم زنها

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
2740
یعنی چی؟ 

ولش

کارخوبی میکنی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
چطور کوچیک کردم؟ 

وقتی خودت اسم خانوادتو میاری ازون توقع نداشته باش نیاره..خودت باید حرمت خانوادت رو نگه داری

پیش یه آدم هفت پشت غریبه که معلوم نیست دو روز دیگه کنارت باشه یا نه برای چی از خانوادت بد میگی؟

این دوستی ها رو بزار کنار تمرکزت رو زندگیت باشه 

روز بخیر

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

تا حدودی که حق گفته اما خب بهتر بود که این چیزا رو به زبون نمیاورد و دخالت نمیکرد.

کلا بابای هیچکدومتون به درد پدری نمیخورن 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

چ رابطه ی مسخره ایی ببخشیدا ک اینجور میگم.. اصلا چرا از این حرفها پیش این پسره میگی.. کات کن.. بی حرمتی ازش  میباره.. خودتم مقصری چرا اصلا دهنتو باز میکنی اینارو بهش میگی 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2706