2733
2734
عنوان

شما باشید از این رفتار شوهرتون ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1407 بازدید | 64 پست
میگم دیگه کلا جواب نداد باید خون گریه کنم 😅😅

چرا خون گریه کنی اخه 

عزیزم شاید عادت نداره بخدا خیلیا مثل همسر شما هستن 

تماس میگیره حتما 

تو خونه که باهات حرف میزنه عزیزم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

عرضم به حضورت که 

این سبک مردها رو هر چقدر تحویل نگیری و زندگیت و کنی 

و اونها ببینن شما یک زن کاملا مستقل و خودساخته هستید به خودتون می رسید و یه فرصتی هم بهش بدی حس کنه بدون ابراز علاقه شما چه حسی خواهد داشت دست از غرورشون برمی دارند 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا خون گریه کنی اخه  عزیزم شاید عادت نداره بخدا خیلیا مثل همسر شما هستن  تماس میگیره حت ...

کلا درون گراست تو خونه هم زیاد حرف نمیزنه 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
کلا درون گراست تو خونه هم زیاد حرف نمیزنه 

خب عزیزم خداروشکر شناختیش دست خودش نیس

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
بچه ها اتفاقا من خیلی دیدم بعضیا با فحش دادن محبتشونو نشون میدن من تو مطب دکتر بودم با یه خانومی دوس ...

چه زشت 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

چرا اصلا بهش پیام میدی 

که دور برش داره 

فکر کنه ازش چیزی میخوای که قربون صدقه ش رفتی 

اینقدر خودتو محتاجش نشون نده 

من خودم باشم ناراحت میشم 

ولی همه مثل هم نیستند 

شاید منظوری نداشته 

دل چرکین نشو 

یه استیکر ناراحت بفرست 

تا بخودش بیاد 

زیاد هم دنبال کینه کدورت نباش 

مردها ساده تر از اونی هستن که مافکرشو کنیم 

درسته توله رو به شوخی گفته ولی چون همه میدونن ازجمله شوهرم ،من بدم میاد آره ناراحت میشدم 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

وای چه بی احساس حالا شوهر من بود پا برهنه تا خونه میدوویید 😊😊

خدایا به علی کمکم کن خدایا میدونم برات بنده خوبی نیستم ولی تو همه امید و پشت و پناه منی خدایا به علی به فاطمه به حسن و حسین دستامو بگیر ای همه امید من تو دنیا منو نا امید نکن.

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 
بهت گفته توله سگ ناراحت نشدی؟؟؟

پس خوشحال بشه؟

خدایا به علی کمکم کن خدایا میدونم برات بنده خوبی نیستم ولی تو همه امید و پشت و پناه منی خدایا به علی به فاطمه به حسن و حسین دستامو بگیر ای همه امید من تو دنیا منو نا امید نکن.
من پیام عاشقانه بدم جوابی نمیده یا استیکر تعجب میفرسته یا میگه چی میخوای؟

چند روز پیش زنگ زدم شوهرم احوال پرسی کردم مودبانه 

میگه لابد پول میخوای🤣🤣🤣

منم واقعا پول میخواستم چون روز قبل گرفته بودم روم نمیشد 

ولی از کجا فهمید خدا عالمه 

منم گفتم وای این چه حرفیه.کاری نداری خداحافظ😅😅😅😅

2706