2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وسواس فکری و نشخوار فکری باهم ترکیب بدین ک من دارم متاسفانه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بله من اگر جایی ناعدالتی ببینم، ظلم در حق یه انسان یا حیوانی رو ببینم ، رنج و درد آدما یا حیوونا رو ببینم، حسرت آدما مخصوصا بچه ها رو ببینم خیلیی وسواس گونه بهش فکر میکنم و غصه میخورم ، من خیلی خیلی واسه هم نوعام غصه میخورم

بله

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2740

مخصوصا تو این شرایط سخت اقتصادی وقتی نداری کسی و میبینم وقتی میبینم جوونی تلاش میکنه درس میخونه که بره سرکار و نمیشه خیلییی غصه میخورم خیلیی فکر میکنم، احساس میکنم هیچ وقت نمی تونم شاد باشم چون من به شدت تحت تاثیر حال و احوال بقیه مردم جامعه م ، اینکه رفاه داشته باشم وقتی بقیه ندارن اصلا برام شادی آور و لذت بخش نیست

بله.

و مدام ترس از دست دادن عزیزانمو دارم. 

نمیدونم فقط منم این طوری ام یا همه ی آدما و مادرها اینن.

دخترم میخاد بره توی حیاط استقبال باباش، حتما باید بهش گوشزد کنم جلوی ماشین نره. با مامانم میره مسجد، فکرم هزار راه میره و صدبار آیت الکرسی میخونم. حتی شب ها که میخابه گاهی چکش میکنم که نفس میکشه.

شوهرم تو جاده است، اگر تماس بگیرم و بوق اول و دوم رو جواب نده، ضربان قلبم میره رو هزار و دور از جونش تو ذهنم غسل و کفنش می کنم و مال و اموالشم تقسیم میکنم🥴😓