2733
2734

سلام

دختر عمه من نظام قدیمی هستن و ده سال پیش دیپلم گرفتن و دانشگاه رفتن  امسال می خوان دوباره کنکور بدن ٠ برای تایید سوابقق تحصیلی که وارد لینک سنجش میشه میگه براساس داده های حاصل از اموزش و پرورش این فرد به عنوان فارغرغ التحصیل شناختهخته نشده درخواست تاییده تحصیلی هم داد اما تغییری نکرد شما داوطلب کنکوری که نظام قدیمی باشه و امسال بخواد کنکور بده نمی شناسید ازش سوال کنید؟؟

مادرم بیماره . میشه برای سلامتیشون دعا کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ولی هنوز ترمیم شروع نشده باید قبلش سوابقق تحصیلی رو تاییدکرد

ترمیم شروع شده منم فردا میزنم ببینم برا من چی میاره هنوز وقت نکردم ثبت کنم.

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
2731
سوابققتونو تایید نکردید؟؟

هنوز نرفتم سایتش برا ثبت نام تایید سوابق نمیخواد ولی دیگه‌کنکور ثبت نام کردیم کد سوابق رو اونجا زدیم دیگه

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
ترمیم شروع شده منم فردا میزنم ببینم برا من چی میاره هنوز وقت نکردم ثبت کنم.

ترمیم یعنی دوباره امتحان تشریحی بدید، معدل بیاد بالا؟

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

من الان زدم سوابق رو تایید کردم زدم برا ثبت ترمیم نمره گفت هنوز فعال نشده طی روزهای آتی فعال میشه

2738
ترمیم یعنی دوباره امتحان تشریحی بدید، معدل بیاد بالا؟

اره هرکدومو بخوای میتونی ترمیم بزنی معدل بالا میاد در صورت نمره خوب گرفتن