2733
2734

سلام.وقتتون بخیر .من یه دختر یه سال دارم از همون روز اول که به دنیا اومد سینه مو نگرفت شیرمو نخورد اصلا بهم وابسته نیست وقتی باباش خونست پیشم نمیادحس میکنم اصلا دوسم نداره هرچی محبت بهش میکنم فکرمیکنم هیچ حسی بهم نداره 

محبتت به اندازه است؟

افراطی نیست؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه ادم به بچه خودش میتونه محبت افراطی کنه خداخیرت بده

آخه یه مقدار عجیبه

چرا نشه

خیلیا رو دیدم افراط میکنند

گرچندم بچه ی شما هنوز خیلییی کوچولو هست ومنم نگفتم که شما حتما افراط میکنید سوال پرسیدم

بچه ی داداش منم بیشتر میره سمت باباش چون باباش ازصبح سرکاره ونمیبینتش تا عصر وقتی میاد ولش نمیکنه،نگران نباش

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2740
اوووو من گریه میکردم این بچه منو دوست نداره، خانواده شوهرم وابسته ی خودشون کردنش،فقط عمه هاشو میخواد ...

اره منم دخترم یکی باباش یکی عموش همسایه مونه خیلی بهش وابستس جوری که وقتی بغل منه عموشو میبینه گریه زاری میکنه بره پیشش

آخه یه مقدار عجیبه چرا نشه خیلیا رو دیدم افراط میکنند گرچندم بچه ی شما هنوز خیلییی کوچولو هست ومن ...

دقیقا شوهرمنم تا غروب سرکار وقتی میادخونه یه دقیقه هم ازش جدا نمیشه