2733
2734
عنوان

بیاین خیلی خلاصه مشکلاتمون رو بهم بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 91 پست

نمیشه عروسی نگیرین همینجوری برین سر خونه زندگیتون

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

طرفای ما ۸،۹ سال هم عقد میمونن عجیب نیست برامون 

اما خودم نامزدیم بهم خورده و ورشکست شدن و بدهی های پدرم

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
هیییییچ طوریش نشده خیر ندیده کلا دیه جدیدا زیاد میبرن

کاش ده تومن می‌دادید یه وکیل کار بلد پرونده رو براتون در می اورد

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2740

پنیک دارم

مشکل ک هست بالاخره تو هر زندگی

ولی پنیک بیچارم کرده

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
سنم چند میخوره؟

۳۱

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
سنم چند میخوره؟

35

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
کاش ده تومن می‌دادید یه وکیل کار بلد پرونده رو براتون در می اورد

50 میلیون دادیم وکیل هنوزم دیه نهایی رو نبریدن کاش بتونه برامون کاری کنه وکیل خیلی خوبیه ولی شوهرم بیچاره بلد نبوده اقرار کرده جلسه اول حالا تا ببینیم چی میشه

2706