2733
2734
عنوان

دوستان من حس خوبی ب زن داداش ندارم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 83 پست
شايد انتخاب يكي اين باشه كه خودش رو تو اتيش بسوزونه اينجا نبايد به خواستش اخترامرگذاشت بلكه بايد خود ...

اون درصورتیه که شما چندتا دلیل محکم داشته باشی نه اینکه چون خودت خوشت نمیاد بگی نه این ازدواج نباید سر بگیره

ببین من اطرافم پسری رو دیدم که نذاشتن با کسی که میخواد ازدواج کنه وبعدش اون دختره ازدواج کرد اینم رفت سمت اعتیاد و هنوزم مجرده و زندگیش تباه شد رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته خب برادر منم پدرم خیلی بهش کمک میکنه یعنی از خونه تا ماشین هرچی بگین قرار پدرم فراهم کنه و خب ...

عزیزم شما به خاطر چیز دیگه حرصت گرفته که خوب حق داری نباید از حق شما بزنه ولی مقصر اون دختر نیست که الکی بهش گیر میدی

شايد انتخاب يكي اين باشه كه خودش رو تو اتيش بسوزونه اينجا نبايد به خواستش اخترامرگذاشت بلكه بايد خود ...

آدما حق انتخاب دارن تو فقط میتونی راهنماییشون کنی شاید حتی تو اشتباه کنی و اون کار درستو بکنه ولی از نظر تو غلطع!

2742
بدبختی یه رشته ای میخونه که میدونم علاقه ای نداره و تهش نمیرسه خب زوره تازه شهریه اون خانمم بدیم

خب ندید واقعا نیاز نیس الان شما بدین برادرت میتونه بگه من تو فشارم دارم تلاش میکنم پول جمع میکنم واسه اینده و عروسی و جشن

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید
هم این هم اینکه یعنی تحصیلاتش ارزش نداره چون دولتی نخونده زیاد سطحش بالا نیست،کلاس نداره احتمالا برا ...

چرا یه سریا فک میکنن همه ی دانشگاهای آزاد سطحشون پایینه؟ همشون که یه جور نیستن بعضیاشون اساتید سخت گیر دارن که رحم نمیکنن😂 البته چندتا دانشگاه دولتی تاپ تو کشوره به جز اونا مگه همه دولتیا سطحشون بالان؟ قطعا نیست 

فک میکنم مشکلشون اون شهریه باشه واقعا الان دیگه گرون شده 

عزیزم شماهم ازدواج کنی بهت جهیزیه میدن و داداشت باید بگه زورم میاد بره تو حلقوم داماد؟!

گلم هرچی باشه جهیزیه هزینش کمتر از خونه و ماشین و عروسی و طلا میشه

من مشکلی با اینکه هزیته بشه ندارم زورم میاد خرج این دختره بشه

2738
بدبختی یه رشته ای میخونه که میدونم علاقه ای نداره و تهش نمیرسه خب زوره تازه شهریه اون خانمم بدیم

اون دیگه با برادرتونه. کلا سعی کن تو زندگی برادرت کاری نداشته باشی. هر دختری بیاد تو زندگیش با امیدی میاد. الکی حرصت گرفته از دختره بنده خدا. به این فکر کن که شما خودتم بعدا بری تو زندگی مرد دیگه ای دوس داری اینجوری درموردت تصمیم بگیرن؟ 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
دقیقا من همینطور فکر میکنم چون پدرم پسر دوسته

توام حتما نیاز هاتو بگو اگه پدرت به حرفت گوش میده بگو نیاز نیس همه چیزو تو فراهم کنی پدر بزار خودشون تلاش کنن اینطور انگیزه تلاش و کارو دیگه ندارن

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید
اومدم بخورمش😁 آخه واقعا اینکه نهایتا با کسی چت می‌کرده یا دانشگاه آزاد میخونه دلیل بر بد بودن طرفه ...

احتمالا برادر خودش یوزارسیف زمان هستن به غیر سلام و خداحافظ با نامحرم هیچ حرفی نزدن تا بحال 🦦 دانشگاه آزاد هم مشکلش رو متوجه نشدم 🧐

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706