2733
2734

وایی من عاشق این داستانام ولی بعد اینک میخونم هم خاب بد میبینم هم توهمی میشم هم کلا خیلی بم فشاز میاد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️الا میترسم بازم برم سمتش😑

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

لعنت بر شیطان

🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
واقعا؟

اره واقعا خیلی جدی دنبال میکردم پرونده های قتلو خیلی هیجانم داشت ب همه چی بدبین شده بودم وای نکنه مقتول شم فلان شه😂 در کل واسه اگاهی خوبن ی چندتا ببینی ولی شده بود روتین هرروزم الان بااینکه دلم میخواد ببینم جلوی خودمو میگیرم چون دید منفی دارن 

اره واقعا خیلی جدی دنبال میکردم پرونده های قتلو خیلی هیجانم داشت ب همه چی بدبین شده بودم وای نکنه مق ...

چ جالب اره منم ی مدت همینجوربودم کلاعصبی غ ق تحمل شدم ی مدت بعدشوهرم دیگ گفت نخون

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏
چ جالب اره منم ی مدت همینجوربودم کلاعصبی غ ق تحمل شدم ی مدت بعدشوهرم دیگ گفت نخون

اره نخون بابا تاثیر بدی رو روابط بااطرافیانمون می‌ذاره بیشتر مجازی باید واسع سرگرمی و خنده باشه درگیر حاشیه و خبر شی بدبخت میشی