2733
2734

واقعا دلم شکسته از اینکه هرچی گفتم به خاطر خودش گفتم ولی آخر من شدم آدم بده  من دوستم متاسفانه با کسی وارد رابطه شده که روستا میشینن وضع خوبی هم ندارن دوستم خودش و خانوادش خیلییی خفن و پولدار و باکلاسن  هرچقدر بهش گفتم کات کن گوش نکرد پسره تا میتونه اذیتش میکنه اما دوستم وابستش شده نمیتونه ولش کنه حتی یه بار  دوستم داشت میرفت عروسی پسره از قصد حالشو بد کرد دوستم فرداش بهم گفت که اوت پسره سر اینکه دوست من تو عروسی خوش نگذرونه حالشو بد کرده که یه موقعه نره با پسر اوکی بشه مثلا میخواسته حالشو بد کنه حوصله این کارا رو نداشته باشه منم زنگ زدم به پسره

گفتم تو با مثلا مهسا اختلاف طبقاتی دارین اختلاف فرهنگی دارین تو برو با هم سطح خودت مهسا هم بره با هم سطح خودش کلی حرفای دیگ خیلی مودبانه و خوب زدم اونم کلی تشکر کرد گفت آره میدونم همه اینا رو ب خاطر خودم میگی و مثل خواهر میمونی بعد فرداش برداشته به دوستم زنگ زده گفته دوستت یعنی من تحقیرش کردم در صورتی که خودش اون همه از من تشکر کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیش از حد خودتو قاطی ماجرا کردی 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2731
2738
حالا دوستم ناراحت شده میگه تو برای چی بهش اونجوری گفتی  باهام قهر کرده

دخترگل همچین دوستی همون بهتررررر که بره دنبال هم لیاقت خودش  ولش کن بره ارزش نداره

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706