2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از مجردی دلت گرفته?

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                           مسلط به زبان آلمانی                                                     ich libe deutsch sprachen                                                          عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            
2742

من تو بلاتکلیفترین حالت ممکن زندگیمم 

دوستام همه حداقل تکلیف زندگیشون مشخصه

یا شاغلن یا ازدواج کردن و خانه دارن یا تو یه رابطه درست حسابی با یه آدم درست حسابین 

ما هیییچ ما نگاه😂

2740

منم خیلی احساس تنهایی میکنم گاهی فکر میکنم مشکلب دارم که اینجوری شده بیشتر دوستام ازدواج کردن حتی بچه دارن بعد من یه رابطه ی عادی که هیچ حتی با هیچ پسری دوستم نیستم و اون دو نفری هم که من خودم دوس داشتم به بدترین شکل ممکن ولم کردن دیگه خسته شدم واقعا

دلم گرفته ولی نه بخاطر مجردی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

واقعا هدف زندگی میتونه ازدواج باشه؟

ما برای حیات و ادامه زندگی نیاز به متاهل شدن داریم؟

به این دنیا اومدیم با این هدف که متاهل بشیم و بچه دار بشیم؟

برای رسیدن به آمال و آرزوهامون نیاز به تاهل داریم؟

اگر متاهل نشیم باید احساس یاس،ناامیدی و سرخوردگی کنیم؟

با متاهل شدن چند درصد شانس خوشبختی و به کمال رسیدنمون افزایش پیدا میکنه؟ و آیا این درصد به اندازه ای هست که دست به این کار بزنیم؟

و سوالات زیاد دیگه ای که قبل از فکر به ازدواج باید به اون ها فکر کنیم...

2706