2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از مجردی دلت گرفته?

مشاور کنکور انسانی ها.                                                    دانشجو معلم 👩‍🏫🌱                                                           مسلط به زبان آلمانی                                                     ich libe deutsch sprachen                                                          عقیده و طرز تفکر من با بحثای زیاد با شما به هیچ عنوان عوض نمیشه پس بیخود سعی نکنین     😉                            
2731

من تو بلاتکلیفترین حالت ممکن زندگیمم 

دوستام همه حداقل تکلیف زندگیشون مشخصه

یا شاغلن یا ازدواج کردن و خانه دارن یا تو یه رابطه درست حسابی با یه آدم درست حسابین 

ما هیییچ ما نگاه😂

منم خیلی احساس تنهایی میکنم گاهی فکر میکنم مشکلب دارم که اینجوری شده بیشتر دوستام ازدواج کردن حتی بچه دارن بعد من یه رابطه ی عادی که هیچ حتی با هیچ پسری دوستم نیستم و اون دو نفری هم که من خودم دوس داشتم به بدترین شکل ممکن ولم کردن دیگه خسته شدم واقعا

دلم گرفته ولی نه بخاطر مجردی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

واقعا هدف زندگی میتونه ازدواج باشه؟

ما برای حیات و ادامه زندگی نیاز به متاهل شدن داریم؟

به این دنیا اومدیم با این هدف که متاهل بشیم و بچه دار بشیم؟

برای رسیدن به آمال و آرزوهامون نیاز به تاهل داریم؟

اگر متاهل نشیم باید احساس یاس،ناامیدی و سرخوردگی کنیم؟

با متاهل شدن چند درصد شانس خوشبختی و به کمال رسیدنمون افزایش پیدا میکنه؟ و آیا این درصد به اندازه ای هست که دست به این کار بزنیم؟

و سوالات زیاد دیگه ای که قبل از فکر به ازدواج باید به اون ها فکر کنیم...

2706