2733
2734
عنوان

جراحی بینی و حساسیت ب بیهوشی

81 بازدید | 12 پست

سلام خانما ، دوشنبه جراحی بینی دارم ، اما. فراموش کردم ب دکترم بگم که موقع زایمان در هر دو سزارینم حالم بد شد چون به بی حسی حساسیت داشتم ،. ب نظرتون ب بیهوشی هم حساسیت نشون میدم ، توی هر دو سزارینم مرگ رو ب چشمم دیدم ، الآنم برا جراحی بینی استرس گرفتم ، ای کاش یه پزشک بیهوشی بود راهنمایم میکرد

شما یکشنبه برو سریع اعلام کن ایشون معرفی میکنه به پزشک چون خطرناکه

وای عزیزم ، شما اطلاعاتی راجب این موضوع دارید ،چون راهم دوره ،یعنی همون دوشنبه بگم فایده ای نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم ، شما اطلاعاتی راجب این موضوع دارید ،چون راهم دوره ،یعنی همون دوشنبه بگم فایده ای نداره

اینجور خودتو الاف میکنی و امکان داره برید بیمارستان و عملتون یکی دوروز به تاخیر بیفته

2742
2740

سلام عزیزم اصلا مسئله ای نداره، قبل از جراحی به پزشک یا کارشناس بیهوشی بگین براتون ضد تهوع قوی میزنن

دوستای عزیزم من کارشناس بیهوشی شاغل در مرکز جراحی زیبایی هستم، اگه سوال درمورد عمل های زیبایی داشتین روی من حساب کنین😍👩🏻‍⚕️
سلام عزیزم اصلا مسئله ای نداره، قبل از جراحی به پزشک یا کارشناس بیهوشی بگین براتون ضد تهوع قوی میزنن

خیلی ممنون از لطفتون ♥️ خدا طول عمر با عزت بهتون بده ، چشم حتما میگم 🌹🙏

البته من دچار تنگی نفس میشم ب نظرتون راه حلی داره ؟

بخاطر اینکه توی بینیت تامپون میذارن و یه راه هواییت کیپ میشه اینطور حس میکنی و موقته 

دوستای عزیزم من کارشناس بیهوشی شاغل در مرکز جراحی زیبایی هستم، اگه سوال درمورد عمل های زیبایی داشتین روی من حساب کنین😍👩🏻‍⚕️