2733
2734
عنوان

چه بارونی میاد.....🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 41 پست
وایییی  پس هیچ جوره نتونستی کنار بیای ؟؟ شما همیشه تو ذهنم هستی  همیشه فکرم درگیرته&nbs ...

قربونت برم...

شما به من لطف داری....محتاج دعاهاتونم....

نه تنها خیانت 

خیلی کارای دیگرو انجام داده‌

همه ی پل هارو خراب کرد

حاضر نشد حتی برگرده اون پل هارو دوباره بسازه....

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت قبول کرده که بری ؟؟ هنوز با اون زنه هست ؟

شوهرم نمیدونه می خوام برم 

فعلا تو سکوتم...

نمیدونم با اون زن هست یا نه 

دیگه اهمیتی هم نداره برام🙂

2731
2738
هیچ  رابطه ای نداریم هیچی  من تا یک ماه دیگه خونرو ترک میکنم عزیزم دنبال کارامم.....

سلام دوست عزیزم.امیدوارم هرچه زودتر شادی وارامش به زندگی ت برگرده.دوست عزیز منم مثل تو مشکلات زبادی حتی بیشتر از مشکلات تو داشتم و دارم.مثل مشکل خیانت دروغ حتی کتک و خیلی از رفتارهای زشت دیگه که همسرم داره.دوست عزیزم  خدا رو شکرکن که موقعیت داری از اون زندگی بیرون بیایی.این خودش یه نعمت بزرگ.چون خیلی از زنها مثل شما این مشکلات را دارن اما مجبورن زندگی کنن فعلا.کار خیلی خوبی میکنی از اون زندگی خودتو نجات میدی مخصوصا که شوهرت همچنان با نفهمی داره اشتباهات  گذشته  رو تکرار میکنه .اون لیاقت تو رو نداره.حتی شده موقتا هم از اون زندگی بیا بیرون.من خیلی دوست داشتم که بتونم از شوهرم جدا بشم حتی موقتی ولی فعلا امکانش نیست .امیدوارم خدا به دلت ارامش بده.

سلام دوست عزیزم.امیدوارم هرچه زودتر شادی وارامش به زندگی ت برگرده.دوست عزیز منم مثل تو مشکلات زبادی ...

عزیزم قربون محبتت....

درسته خدارو شکر می کنم موقعیتشو دارم که ترکش کنم😔

از خدا می خوام شوهر شما هم یا سرش به سنگ بخوره آدم بشه یا اگه هم اصلاح نشه خدا یه طوری از زندگیت حذفش کنه 

💔