2733
2734
عنوان

چه بارونی میاد.....🥲

708 بازدید | 41 پست

صدای دونه های بارون که میخوره به پنجره اتاقم برام از

هر موزیکی دلچسب تره....

وقتی بارون میاد حس می کنم خدا هنوزم به آدما امیدوارِ

هنوزم دوسِمون داره....

دلم یه طوریه !   یه طور عجیبی انگار غریب افتادم

غریب بین کسایی که یه روزی عزیز ترینُ نزدیک ترین کسام بودن.....دیگه نمی شناسمشون.....

دلم رهایی می خواد 

رها 

رها 

رها

🥀🥀🥀

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کاش اینجا هم بارون بیاد الان من با صدای بارون خوابم بگیره🥺

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
اوووم منم دوست دارم باز بذارم ولی اینجا یکم باد هم میاد پرده و دیوار خیس میشه.‌..

هوا سرد نیست کیف میده

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪

ببخش و رها کن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706