2737
2739
عنوان

شما باشید مهاجرت می کنید رشت ؟

206 بازدید | 20 پست

سال های زیادی تهران باشید بچه بزرگ و خونه و درآمد خوب داشته باشید ولی خسته و دلتنگ شهر خودتون و از شلوغی و آلودگی بیزار باشید چیکار می کنید 

از یه طرف موقعیت بچه ها و درآمد چیزی نیست که ازش صرف نظر کرد از یه طرفم مگه آدمیزاد چه قدر زنده ست تنها بمیره بابام پیر و مریضه قلبم مچاله ست یه خواهر دارم هرگز پیش هم نیستیم چه تو خوشی چه تو ناخوشی 

بعد اینهمه سال عادت نکردم 

میزنه به سرم جمع کنیم بریم ترس آینده بچه ها رو دارم. بگم بمونیم تا بازنشستگی شاید اینجا ازدواج کردن چه خاکی تو سرم کنم عمرا بذارم اونا هم غربت بکشن تنهاشون نمی ذارم ولی تو تهران می میرم دفن می شم می پوسم 

صد درصد هیچ جا رشت نمیشه عاشقشم ووووای تهران کجا رشت کجا

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یکسال امتحانی برو 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اگه شهر خودته آره ارزششو داره برگردی، شغلت چیه امکانش نیس انتقالی بگیری اونجا؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

من به عنوان کسی که رشت زندگی میکنه بهت بگم اینجا فقط برای تفریح اومدن خوبه برای کار و پول دراوردن مناسب نیست

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2738

ما پونزده سال پیش یه بار رفتیم اونجا با اینکه همین کارمندی بود ولی با سر خوردیم زمین دوباره بارمون گذاشتیم رو کولمون برگشتیم به این خراب شده بچه ام با مدرسه هاش کنار نیومد و... می ترسم دوباره فرصت اشتباه کردن ندارم 

من تهرانم شوهرم شغلش خوبه 

اما هردو میخایم بریم شهرخودمود دامداری بزنیم 

هردومونم تحصیل کرده یم

تا کی تویی تهران بمونیم 

من ۲۷سالم 

همسرم ۳۸

پسرم ۶

خداحافظ تهزان الودگی غربت تزافیک

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
اگر رشت خونه داری  برو و بیا

داشتم اتفاقا فروختم تو تعطیلا ترافیک رودبار و کرج دیوانه کننده ست از این مسافت و مسافرت متنفرم هیچ تعطیلاتی نمی تونیم به دل خوش بریم روانی میشیم تو ترافیک و شلوغی اونجوریم که درگیر زندگی و کار و مدرسه و... نمیشه 

2706