2752
2734
عنوان

شما باشید مهاجرت می کنید رشت ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 20 پست
اگه شهر خودته آره ارزششو داره برگردی، شغلت چیه امکانش نیس انتقالی بگیری اونجا؟

امکانش هست یک بار تجربه کردم با سر خوردیم زمین برگشتیم تهران مثل چی می ترسم دوباره اشتباه کنم با آینده بچه ها بازی کنم بین دل و عقلم موندم 

شما برید رشت بچه هاتونو بذارین تهران اگه بزرگن

یک عمر حسرت دوری خانواده خودمو کشیدم باز بچه ها رو بذارم که بقیه عمرم سر پیری و بازنشستگی حسرت بچه رو بکشم از خودم که گذشتم ولی به خاطر بچه ها تا قاره دیگه ای هم برن دنبالشون می رم تا حس منو تجربه نکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تهرانم شوهرم شغلش خوبه  اما هردو میخایم بریم شهرخودمود دامداری بزنیم  هردومونم تحصیل ...

دقیقا من ک مجبور بشم فقط در صورت عروسی فامیلامون دعوت شم‌ نرم قهر میشن میرم تهران🤭 حتی مجردی یه خواستگار داشتم تموم معیارهای خوب یک پسر رو داشت باایمان خیلیییی خیلییی پولدار اما بخاطر زندگی تو تهران قبول نکردم الان شوهرم وضع مالی خوبی نداره گاهی به خواستگارم فکر میکنم آخرش ب این نتیجه میرسم وای چجوری میتونستم تهران باشم هیچ جا برام شمال خو‌دم نمیشه 

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
2731

همه اش گفتم مهاجرت به درد آدمای دل گنده می خوره یه سری دوست و رفیق دارم خارج رفتن عین خیالشون نیست تو تهرانم که یه عالمه آدم هست از شهرستان اومدن اونا هم زیاد مهم نیست براشون یه سریا هم پابند بچه نیستن به فکر خودشونن خوشبحال همه اشون بدبختی واسه ما آدمای حساس و وابسته ست 

یک عمر حسرت دوری خانواده خودمو کشیدم باز بچه ها رو بذارم که بقیه عمرم سر پیری و بازنشستگی حسرت بچه ر ...

تهران برای بچه ها جای خوبیه میتونن راحت کار کنن ولی برای شما نه. الان دیگه سنتون بالا رفته حقتونه شهر خودتون باشین چیه این آلودگی و ترافیک تهران من که اصلا خوشم نمیاد.