2733
2734
عنوان

تاپیکم رو تعطیل کردید خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 52 پست
جاش رو جدا انداخت، دو روز پیش الکی ببخشید رابطه داشت خیلی کوتاه و بدون معاشقه بعد یکی دوماه. ولی انگ ...

😤😔 اگه نمیخای جدا شی نذار جاش جدا باشه و رابطه هم بذار  .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اینهمه سال شوهر شما بوده . اون ژنه دو روزه اومده قلقش بلدی . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سسید گفت نترس خودم سردش میکنم  فقط مدرک ندارم نمیدونم گوشی مخفیش کدوم گوری میزاره

داغ دلم تازه شدخیلی متاسفم عزیزم 😔

من گوشی مخفی شوهرمو ازتوصندوق عقب زیر فرش صندوق پیداکردم 😭هیچ وقت فک نمیکردم که همچین بلایی سرم بیاد ....

2740
😤😔 اگه نمیخای جدا شی نذار جاش جدا باشه و رابطه هم بذار  .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اینهمه سال شوهر شما بوده ...

به زندگی برش میگردونم فقط بخاطر بچه هام حالم ازش بهم میخوره  قلقش رو بلدم با محبت دنیا رو به پام میریخت الان دنیا رو به پای اون زن میریزه برام سخته ولی نمیکشم کنار مدرک جمع میکنم  برام ازش میکنم تیغش میزنم مردک هرزه رو

داغ دلم تازه شدخیلی متاسفم عزیزم 😔 من گوشی مخفی شوهرمو ازتوصندوق عقب زیر فرش صندوق پیداکردم 😭هیچ ...

من دارم میگردم دوتا گوشی تو خونه داره همیشه رو میز چیزی نداره. حتما یکی دیگه داره صندوق عقب رو نگاه کردم چیزی ندیدم

ببین مردا کلا همیشه در حال چرخشن. یعنی احتمالش هست یه شب بخوابه بیدار بشه دیگه اونو نخاد و دوباره دل ...

چه فایده وقتی دیگه حالت ازش بهم میخوره به این فکر میکنی که یکی جز تو زیرش بوده منو ببخش ولی این فکرا دارخ داغونم میکنه فقط بخاطر رابطه رفته تو رابطه حلالش نمیکنم هیچ وقت. منو مشغول بچه کرده خودش میره پی عیاشی

من دارم میگردم دوتا گوشی تو خونه داره همیشه رو میز چیزی نداره. حتما یکی دیگه داره صندوق عقب رو نگاه ...

ای کاش منم پیدا نمیکردم گوشیشو 

یک سال و نیمه گذشته ولی اون پیامها هرروز دارن برام مرور میشن ....

2706