2737
2734
عنوان

تاپیکم رو تعطیل کردید خیانت

1080 بازدید | 52 پست

بگید چه کنم دلم خیلی گرفتست اخه اشغال عوضی میزدی به سینت میزدی به قلبت میگفتی این واسه تو میزنه خیلی مغرور بودی خودم نرمت کردم الان دیگه واسه من سفت و سخت شدی واسه یکی دیگه نرم و عاشق قلبم درد میکنه بچه هام چه گناهی کردن این بچه یه ماهه چه کناهی کرده که باید شیر پر درد من رو بخوره حلالـــــــــت نمیکنم

چی شده مگه

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

ببین مردا کلا همیشه در حال چرخشن. یعنی احتمالش هست یه شب بخوابه بیدار بشه دیگه اونو نخاد و دوباره دلش تورو بخاد. حالا که شرایط طلاق نداری یکم صبوری کن یکم ریلکس کن باهاش دهن به دهن نکن شاید درست بشه همه چی

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی...

گلم ممکنه با ب رو نیاوردن اون زن و اون رابطه دائمی بشه و محکم بشه اون رابطه. خوب فکران بکن و با توجه به شناختت از شوهرت تصمیم درست بگیر .. تهدید ب طلاق و .... سرویس کردن دهن  اون زن و ... نمیدونم یه کاری کن .. اگر فکر میکنید میتونی با گرم کردن رابطه اتون و خرج تراشیدن و پرررر کردن وقت شوهرت درستش کن .. در ضمن باهات سرده تو رابطه یاد روزای خوبتون بندازش و .... 

اسی چرا تاپیکت ترکید ؟بمیرم برد اون قلبت که هزار تکه شده 💔💔😔😔راستی نگفتی از کجا فهمیدی جوابمو ند ...

از رفتاراش دیر میاد خونه بهم میلی نداره خودش اون موقع بهم گفت اگه تاپیک قبلم رو ببینی گفت میخواستم برم صیغه کنم نگو رفته کرده وقتی من هفت ماهم بود یه سید هست که همه چیز رو میدونه و تا الان همه چیزم رو گفته اون بهم گفت 

از رفتاراش دیر میاد خونه بهم میلی نداره خودش اون موقع بهم گفت اگه تاپیک قبلم رو ببینی گفت میخواستم ب ...

آره خوندم تاپیکتو دختر شاید به خاطر اون حرفش حساس شدی الان شما حساسیتت بیشتره چون زایمان کردی فدات بشم من زود قضاوت نکن وول مطمعن شو شاید حست الکیه

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
2706