2733
2739
عنوان

بارداری ناخواسته

174 بازدید | 18 پست

بارداریم ناخواسته بود و الان ۷ ماهمه میخواستم ببینم بچه هایی ک ناخواسته به دنیا میان چون من قرص خورده بودم برای جنینم مشکلی پیش اومده تا الان؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

قرص ضد بارداری خورده بودی ؟

اگه اره اصلا نگران نباش 

هییییچ تاثیری روی جنینت نداره

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
بارداری نخواسته منظور از اینه که بدونه رابطه حامله و بدونه این که هیچ کاری کنی حامله شدی؟ امکان ندار ...

واااا😐

منظوراز ناخواسته یعنی قصد باردارشدن نداشتم یهویی شدو نفهمیدیم.

مگه ادمی هم هست بدون رابطه باردارشده باشه🤔🤔

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
واااا😐 منظوراز ناخواسته یعنی قصد باردارشدن نداشتم یهویی شدو نفهمیدیم. مگه ادمی هم هست بدون رابطه ...

عمه من با قرص باردار شده تو‌ نی نی سایت تاپیک زدم یه سریا با قرص مثل این که باردار شدن

2740
عمه من با قرص باردار شده تو‌ نی نی سایت تاپیک زدم یه سریا با قرص مثل این که باردار شدن

یاجل الخالق این دیگه خیییییلی جدید بود😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
ولی مگه‌میشه قرص جای اسپرم بگیره😂😐

کاملا و صد درصد دروووووغه درووووغ.

مگه قرص اسپرم و نطفه داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره منم میگم دروغه  فکر کن طرف بگه قرص خوردم حامله شدم  کلا دی ان ای کشک بادمجون میشه

دقیقا یعنی بااین دروغش رحمش اون لحظه ایست قلبی میکنه🥴🥴😃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706