2733
2734

من خودم تهرانم و مامان بابا شهرستان یه مدت اومدم پیششون و داشتم میگفتم  خیلی خوش میگدره و همه چیز خوبه ولی کلا یه جوی شهرستان داره مثلا یه افرادی خیلی بزرگ میشن و مثلا توشهر‌معروفن و .. 

مثلا من الان خودم با هزار سختی دارم تهران کار میکنم و حقوقمم خوبه ..بعد اینجا میبینم دوتا اشناهای قدیمی مثلا خیلی پولدارن و همش مسافرت و الان از دوبی برگشته هرروز دارن براش تو سطح شهر تولد میگیرن از این کافه به اون کافه همه میخوان براش خودشیرینی کنن و کلا لوسش میکنن با اینکه تو زندگیش کاری جز تیپ زدن و اینا نکرده دانشگاه عیرانتفاعی میره... یکی دیگشونم همینطوره ..

یا یکی دیگه از دوستام که همسنم بود تو سطح شهر خیلی معروف بودن و رفت ترکیه الان بلاگر شده پولای بابارو خرج میکنه

ماهم وصع مالیمون خوبه ولی اونا خوب خیلی پولدارن 

تو تهران  همچین جوی نیست ولی انگار شهرستان یه سری افراد خیلی بزرگ میشن و همه سعی میکنن براشون خودشیرینی کنند. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

ببخشید اما یکم مثل تازه به دوران رسیده ها می مونه این کارا یعنی چی خب هرکی پول داره براخودشه مهم شخصیت وذات آدم هست ادب وشعور وفهم هست درسته پول هم خوبه اما این چیزانباشه پول هیچ ارزشی نداره درصورتی که پول نداشته باشی اما این چیزهاروداشته باشی بازهم خیلی باارزش وقابل احترامی  اون احترامی که برا پول باشه دوقرون نمی ازه واونی که براپول احترام میذاره دیگه خیلی بدبخته

تهرانیا همه این شکلین اونجا یکی دو نفر اون مدلی پیدا میشه سر همین 

آره احتمالا سرهمینه خوب اگه اینجوری دوس دارن چرا خودشونم به خودسون نمیرسن خوشتیپ بشن ... به خاطر پول و ایناهم هست

مثلا من قللا اینجا بودم قبل از اینکه برم دانشگاه دویتم میگفت خیلی دوست دارم برم تو اکیم فلانیا دختر فلان کارخونه دار

یه باشگاه میرفتم اوه اوه میگفتن وای نسترن دختر فلان اجیل فروشی معروف اومد ..میشستن باهم از مسافرتای دوبی و اینا میگفتن حالا من خودم چندتا مسافرت خارج تز کشور رفتم خواهرم رفته فرانسه و ایتالیا ..داداشم چندتا مسافرت رفته فرانسه و هلند و.. اصلا فک نمیکنم کاربزرگ و خاصیه اینجا خیلی ساخ شدن اینا 

باز الان اومدم میبینم اینجوریه واقعا جو بدیه 

همه جا اینجوریه 

امون تهرانم اون بالاها سر و دست میشکنن واسه بعضی ها. 

ملاک ها کاسب ها و صراف های مهم 

به اضافه آقازاده ها 

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
میفهمم ها،اما متوجه نمیشم چی میگی🤦🏻‍♀️

ببین مثلا مثل اینه که یه عده خیلی مولدار باشن خانزاده قدیم باشن اونجوری بعد بقیه بخوان براش خوشیرینی کنن .. کلا  بقیه دیده نمیشن چندتا بچه پولدار  با پول باباشون بدکن هیچ استعدادی ... مثلا میرم ارایشگاه میبینم ارایشگر من و کلی معطل میکنه چون دختر اقای فلانی اومده موهاش و براشینگ کنه و باید با نهایت دقت کارش و بکنه .

بچه بدیم حتی خواخدم مثلا میرفت کلاس ورزشی اسمش و خط زده بودن دختر فلان کارخونه دار و به جاش نوشته بودن

همه جا اینجوریه  امون تهرانم اون بالاها سر و دست میشکنن واسه بعضی ها.  ملاک ها کاسب ها و ...

خبلی جو بدیه.... واقعا این چندوقت داشتم فک میکردم زندگی تو شهرستانم جذابیتای خودس و داره بعد اصلا خوشم نمیاد تو همچین جوی باشم چندتا کودن برام مثل پرنسس بشن

2706