2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلت نگو

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
مگه تک فرزندی

نه یه خواهروبرادربزرگم ازدواج کردن ازمن خوششون نمیاد مامانم به خاطر مشکلات داداشم چن بار آنژیو شد باخودم فکر میکنم میبینم اگه من ازدواج کنم به مشکل بخورم هیچکس نیس کمکم کنه میترسم

2740
چرا اینطوری فکر میکنی ؟ قبلا تجربه ای داشتی ؟ آدم عقلش همیشه همراشه، هر جا به مشکل خوردی به عقلت رج ...

اره یه نامزدی اجباری بهم خورده داشتم خیلی سخت بهم گذشت خانوادم حتی تحمل گریه هامو نداشتن خواهر برادرم بیشتر منو خراب کردن جلو پدرم خیلی آسیب دیدم حالا میترسم ازدواج کنم 

اره یه نامزدی اجباری بهم خورده داشتم خیلی سخت بهم گذشت خانوادم حتی تحمل گریه هامو نداشتن خواهر برادر ...

خب به خاطر تجربت یکم حساس شدی

نگران نباش، تو خوب باش مهربون باش دلبر باش خانوم باش دلش نمیاد بگه بالا چشمت ابروئه

هشت سین